Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BomiBoogie

    MODERÁTOR

    válasz tixem #43653 üzenetére

    Leginkább az ASUS M5A97 Pro vagy Evo ajánlott, nem sokkal 20k fölött.

    (#43656) Trebron09
    :DDD

    (#43652) Mahrenburg
    Így van, jól gondolod, mielőtt rámtaláltak volna, időben sikerült "elhúznom a csíkom". :D
    Én jelentkezem a mentőakcióra, a csigaházban megbújva várhatnak a többiek, amíg vándorcsigának álcázva bekéredzkedek éjszakára a bázisra. Az akció neve: Trójai Csiga hadművelet. :K

    [ Szerkesztve ]

  • tixem

    addikt

    válasz tixem #43653 üzenetére

    valaki kicsit bővebben? :R

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz tixem #43653 üzenetére

    Hello!

    Tixem - Az Asus M5A97, az ASRock 970 Extreme3 és az MSI 970A-G46 szinte teljesen ugyanazt nyújtja, mindegyiknek 4+1-es, nem éppen "tuningbarát" tápellátása van, elég jól "hűtőbordázták" őket, s mindegyik egy plusz (Asusnál és MSInél ASMedia-, ASRocknál Etron-) lapka segítségével "jutott" USB 3.0-porthoz. Az Asus M5A97 R2.0 ASMedia-lapkája már 4 USB 3.0-portot kezel, a plusz kettőt előlapi kivezetés formájában. Közülük inkább személyes szimpátia, avagy esetleges márkahűség alapján lehetne választani, mintsem a tulajdonságaik különbözősége alapján. Én az M5A97 R2.0-t tenném az első helyre, 2. az M5A97, a 3. a 970 Extreme3 lenne, de szinte ugyanazt kapnád mindegyikkel. De szerintem, csatlakozva BomiBoogiehoz inkább az Asus M5A97 EVO-t válaszd, nem sokkal drágább, de az már csúcslapnak számít, 6+2-es tápellátásával az esetleges későbbi nagyobb tuningot is "tárt karokkal fogadja".

    Zserbox - A Z75-ös lapka a Z77-eshez képest kisebb tuningot tesz lehetővé, de nem tudnám megmondani, hogy a 4.5 GHz "belefér-e". Azt akartam javasolni, hogy kérdezz rá a ASRock Intel 7-es alaplapok-topicban, de mint láttam, ezzel már elkéstem...

    Trebron09 - :D Ennek a képregénynek a topic évkönyvében a helye!

    BomiBoogie - Kiszabadítottátok Bluyoot nélkülem? Engem minden jó buliból kihagytok... :O De ha már így történt, legalább írj egy képekkel illusztrált élménybeszámolót a Trójai Csiga hadműveletről...

    Malware - Ki hitte volna, hogy a játékipar ilyen hamar lecsap Bluyoo és az óriás medvedisznórozsomákember történetére! Akkor, ha jól sejtem már nem kell sokat várnunk a filmváltozatra sem...

    Ezzel kapcsolatos következő kérdésünk is: Szerintetek ki fogja alakítani a filmvásznon Bluyoot?
    Alkérdés: Ki fogja alakítani a medvedisznórozsomákembert?

    Bluyoo - Isten hozott újra köztünk, Vezérigazgató Úr! Csak így szerényen hallgatsz, miközben milliók várják a híreket Rólad, és barátodról az óriás medvedisznórozsomákemberről? Remélem a medvedisznórozsomákember is kiszabadult Veled együtt! Legalább annyit árulj el, hogy sörözés előtt, vagy után raboltak el Titeket, mert azért az nagyon nem mindegy...

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák