Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Jadro #26031 üzenetére

    És mi van, ha tegnap éjjel dolgoztak, és kivágtak egy 10 centi mély darabot, mert a tábla ugye azért van kint, mert a műszaki átvétel még nem történt meg?

    Az csak egy dolog, hogy mit gondolok, eleve nincsen kedvem se 30, se 60K-t fizetni a rendőrségnek. Akármit is gondolok, annyival megyek, amennyivel lehet és akkor nincsen gondom. Sokszor próbáltam, 100km-eken akár 10-15 percet is veszthetek, ha normálisan megyek. Ez nekem megér annyit, hogy nem ütöm vágom a gépet, nem szegek szabályt és ezáltal nem jön a csekk sem. Plusz mivel a többiek által is sejthető/ elvárható sebességgel közlekedem, biztos vagyok benne, hogy a baleset esélye is csökken. Ha nem azon az útszakaszon, meg nem azon a héten, de lehet hogy 2 év múlva épp ennek lesz köszönhető valami rossz elkerülése. Igyekszem minden cselekedetemet tudatosan tenni, erre meg a megengedett sebességgel haladva mindenképp több idő van.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák