Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Weareus

    addikt

    válasz batman91 #83 üzenetére

    Nézd, én ezen nem vitatkozom. Valahol igazad is van. Persze most több dolog is felmerült bennem. Itt vannak pl. a hardverek. Annó 2012-ben a piros csúcs-kártyát 150k körül meg lehetett venni, ami egyébként akkor durván alázta az Nvidiát. Most 240k egy csúcs Nvidia kártya. Ram-árak az egekben. Csúcs-alaplapok ("csak" gémer lapokról van szó, nem szerver, stb deszkákról) 50-60k-ról indulnak alaphangon. 100-150k-t is elkérnek a tényleg prémium gémer alaplapokért.
    Ne érts félre, egy szóval sem mondom azt, hogy ez jól van így, de mocskosul drágul minden.
    A másik része: a pc-s játékoknál a konzolos játékok (természetesen ugyanazon játék esetében is) mindig drágábbak, tehát nekik, konzolosoknak még többe fog kerülni. Már aki konzolos.
    Harmadik dolog: kiadják mondjuk ennyiért, első hetekben-hónapokban csúnyán fog esni az ára, ebben biztos vagyok.
    Most nem arról van szó, hogy igazam van. (Mert nincs: tényleg nem kevés pénz), de több új pc-s játéknál láttam már hasonló árcédulát megjelenéskor évekkel ezelőtt is. :R

    [ Szerkesztve ]

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák