Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zkas90

    senior tag

    válasz Snip3r_HUN #2188 üzenetére

    A brute force megoldás lett a nyerő.
    Még a reptéren elcsíptem a kocsit. Leraktam tőle 40 méterre 6 darab c4-et, majd magamra hívtam a figyelmüket. Elkezdtek követni és amikor közel álltak a c4-ekhez, akkor bumm. 1 meghalt, 1 félhp-ra került és 2 sértetlen maradt. Gyorsan átváltottam aknavetőre. A félhp-sba elég volt 2 lövés. Az egyik eltűnt, a másikba pedig belelőttem 4-6 lövést. Az utolsó meg a fal túloldalán szerencsétlenkedett. Sikerült lekérnem muníciót és miután leadtam a hívást átjött hozzám az utolsó csóka is. Kicsit beparáztam, hogy itt a siker kapujában nyír ki ezért aládobtam 1 füstőt és menekültem. Megjött az utánpótlás, felvettem és 4 aknavető lövésbe bele is deglett csórikám. :DD Nagy győzelemvolt ez a hazának.

    Egyébként Quiet azon tulajdonságára, hogy nem követ van megoldás? Lekerülünk a helikopterről és ő elfoglal 1 állást. Egészen addig ott is marad (bármennyire messzire is megyek), amíg riadót nem fújnak ellenem (akkor sem mindig jön). Tehát ha az első helyéhez közel van a misszó terület, akkor hasznos számomra, egyébként mintha ott sem lenne.

Új hozzászólás Aktív témák