Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dyno

    veterán

    válasz lsc #41374 üzenetére

    CWT-t nem tartom jobbnak, de itt az alapvető kérdés a vx550<->tx650 volt a kérdés egy olyan fogyasztású gépe ami alá tökéletes lett volna egy vx450 is, ezért, inkább vx550-re mondtam hogy jobb, de nem hiába írtam hogy várja meg mások véleményt, tehát megjöttetek, tx650 akkor vegye azt.Én magamnak a vx550-t venném, mert ott a venti idejében fel kapcsol, én ezt hosszabb távon jobbnak tartom, de akkor kövezzetek meg elnézést kérek, vegye meg a tx650-t.
    Itt alapvetően nem a seasonic<->cwt volt a nagy dilemma........meg akkor korábban sem írtam volna hogy a pc power & cooling tápot mennyire szeretnék, hogy mennyire kivánatos, pedig a corsair által használt ss bél van benne.

    hogy a haveromnál vitte a lapot meg a videokártyát holnap már tényként hivatkoznak rá, ennyit a fórumokról.

    Ebben igazad van.Én nekem stol írta anno hogy ugya nem kapcsol be a rövidzár védelem mikor az utolsó periféria csatin zárlatot szimulál, oké mondtatnánk hogy nincs jelentősége, de nem érg volt egy szerencsétlenül járt fórumtárs akinek szét is égett a kábel és a vinyója is megolvadt, igaz lehetett a vinyó a ludas, na de akkor is kikellett volna kapcsolnia magát a tápnak.

    (#41375) kbalazsa : utána nézek mi van benne, de első tippem Sirtec.Rosszul nem jársz vele.
    Amúgy webshop nem játszik?iponnak is vana sszem garancia futárja.

    [ Szerkesztve ]

  • abéla

    senior tag

    válasz lsc #41374 üzenetére

    Hehe, még a végén igazam lesz, mármint a halk tápok megdöglését illetően (pedig komolyan nem szerettem volna, én inkább az emberi tényezőre gyanakodtam)...
    Nna egyébként erről beszéltem, nehéz objektív döntést hozni a témában pont a fórum és annak világa sajtságai miatt...ehh, a picsába vx550 lesz me' szép a színe :DDD

    hootka!

Aktív témák