Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chabe89

    addikt

    válasz #58450688 #12375 üzenetére

    Régen volt már, de sztem a fellélegzés a destroy endingnél nem utólag lett berakva. Ha mégis akkor valaki úgyis kijavít. :) Korábban már írtam, hogy nekem a másik 2 (3) befejezés nem opció. Kék befejezés egy vicc. Az egész trilógia pofán köpése szerintem. Zöld befejezést még úgy ahogy elfogadhatónak tartom, mert véleméyem szerint ezt szánták amolyan "happy end"-nek méha Shep meg is hal. Szétlövöm a gyerek fejét befejezés szintén egy vicc. Csak az választja ezt akit teljes mértékben felb@..ott a 3. rész kivitelezése. :)
    Piros befejezést sem azért szoktam választani, mert ott fellélegzik és van még remény, hogy életben van, hanem azért, mert már az első részben érzed, hogy ez a helyes. A 3. részre meg egyértelművé válik számomra, hogy más igazi megoldása nincs a dolognak csak ha elpusztítod a végén az összes szintetikust (még ha részben te is az vagy).Számomra egy hős akkor lesz igazán hős, ha képes ilyen döntéseket is meghozni, hogy feláldozza magát, hogy más túlélje etc. Úgy gondolom nem lett volna jó befejezés, hogy a végén kapunk egy csomó kitüntetést és öregségünkre az ágyban fekve pusztulunk meg vagy elsétálunk/lovagolunk/repülünk a naplementében. :) Személy szerint én hiányolom azt az atmoszférát a 2. és 3. részből ami az 1. részben volt. Kiölték a többi részből ezt a titokzatosságot, azt, hogy az ember mindig többet és többet szeretne megtudni a kaszásokról meg úgy általában az univerzum furcsaságairól.

    Ne nézz hiradót :DDD

  • genndy

    addikt

    válasz #58450688 #12375 üzenetére

    Nem igaz, hogy a fellélegzés a DC-vel jött, benne volt már az eredeti játékban, csak nehéz volt előhozni, mert sok WA kellett hozzá (multi nélkül nem is lehetett). A DC-ben csak lecsökkentették a követelményt, meg jöttek ki még DLC-k amik adtak WA-t, azért lehet könnyebben megtalálni. De a videók között ott volt már a DC előtt is (tudom, mert végignéztem őket játékon kívül, nem is értettem pontosan mit is látni).
    Szerintem tök jó dolog hogy Shepard meghal a végén. A hollywoodi über-happy-endet nagyon utáltam volna. Nekem se tetszik az összecsapott vég (a sötét energiás sokkal jobb meg sci-fisebb lett volna), de elég jók lettek azért megoldások a három színnel, főleg a DC-s képregényes kiegészítésekkel a végén.

    Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Új hozzászólás Aktív témák