Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpachino

    veterán

    Egy észrevétel az eset kapcsán, hogy 1 azaz egy pozitívval, miért nem utalunk előre soha senkinek, és telefonos egyeztetés nélkül soha semmit nem vásárolunk, bármilyen vonzó is az ajánlat :( Azért bátorkodtam ide írni, mert én is ennek a csalásnak az áldozata lehettem volna, de sajna megtanított már az élet, hogy apró ellentmondásokból, tévedésekből kiszűrjem a gyanús alakokat....Tehát, én is a meghírdetett 2060 supert szerettem volna megvásarolni Malex3 tól. Láttam hogy van telószáma és bőven piaci ár alatt hírdeti, azonnal fel is hívtam. Fel is vette (akkor még) és megbeszéltük, hogy személyesen átveszem, mondjuk akkor egy kicsit elbizonytalanodott a hangja, de semmi más gyanús akkor még nem volt. Gyorsan közölte is, hogy a vga nincs nála, mert ő egy tervező cégnél dolgozik Szegeden, a vga pedig az otthonában, tehát csak 4 után tudja átadni, miután hazaért.....még ez is hiető volt....csak hogy kértem tőle a jegelést is, nagy nehezen le is jegelte. ( Mellékesen jegyzem meg, hogy a hírdetés megjelenése után 3 percel hívtam fel, tehát nagyon nagy valószínűséggel én voltam az első, vagy is akik ezután a jegelt hírdetésre írtak, és utaltak, már biztos bukták a pénzüket)
    A masodik apró hiba amiért gyanússá vált, hogy azt közölte felhív, miután hazaért, hogy mehetek a vga ért, mivel én is Makói vagyok, tehát hirtelen ő is az lett :) de közben megint rácsörögtem, miután feltette az 5700xt-t azt mondta azonnal mennek érte, egy szegedi srác 5 perc múlva már ott is lesz, mert az a vga bizám, láss csodát, már Szegeden van nála kéznél....kérdeztem is hogy lehet ez ? Megvolt a pontos magyarázat persze : ez a vga a cég tulajdona ahol dolgozik, és látták, hogy milyem jól és gyorsan eladta az övét, gondolták gyorsan leselejtezik és potom 130k ért rajta keresztül eladják... :Y persze 200.000ft feletti piaci ár helyett :D na ekkor már gyorsan váltott is hogy lesz több ilyen vga és sajnálja, hogy nem lehetett az enyém ilyen áron, de ígérte, hogy lesz még, mert a "cég" folyamatosan selejtezi ezeket az "elavult" vga-kat....
    Az eredeti elképzelésnél maradva, 4 óra után 2060 s új leendő tulajaként "vártam" a hívását. Pesze hiába. 4.30 kor hívtam, de előfizető nem kapcsoható....onnam még legalább 3x hívás 6ig, de már az első után is tudtam, hogy ez nem kispályás és ez nem csak engem szívatott, hanem másokat átvert és nem miattam kapcsolta ki végleg a telóját.

    [ Szerkesztve ]

    "Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

Új hozzászólás Aktív témák