Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ron8

    senior tag

    válasz FoxiestFox #84 üzenetére

    Azért nem bànnám ha jönne hozzá olyan mód ami realisztikusabbà tenné a vezetést..

    Egyébként teljesen igazat adok, én is így érzem ahogy te, de sajnos be kell érnünk ennyivel, ez ennyi lett, de szerintem nem is akartak több munkát belefektetni.
    Bár érdekes például a Wanted poszter is ami több helyen megtalálható a játékban. Akár ezt is eltudtam volna képzelni, ahogy a Red.deadben. jót tett volna a játéknak .

    De mint mondtam, nem szabad úgy hozzáállni ehhez a játékhoz hogy mit tehettek volna még bele, ennyire futotta nekik és nem hiszem hogy amiatt mert nekik nem lett volna ötletük. Gondoljunk vissza a 2.részre... nekem az nagy szivfàjdalmam volt. De ahogy utána olvastam azt is a kiadó utasítására nyírtàk meg, hogy utána DLC formájában eltudjàk adni...

    [ Szerkesztve ]

  • gyimger

    őstag

    válasz FoxiestFox #84 üzenetére

    Ezt így viszont nehéz megítélned. Nem ismered még ezeket a karaktereket.
    Tommy itt is sodródik az árral, és miután szétverték a taxiját, nincs megélhetése, ráadásul célponttá is vált. Illedelmesnek illedelmes, de nem nyámnyila. Salierit meg láttad képen, értem én, hogy nem félelmetes. De amikor Carlót áruláson kapja vagy megkér(?), hogy soha többé ne pótoljuk ki Paulie elmaradását, akkor a sz@r is vigyázzba állt bennem. Kép alapján nehéz ítélni, képen a 2002-es is olyan, mint a nagyapám, pedig nem is tudom, hányszor kijátszottam újra és újra.

    Ami a szinkronmunkát illeti, még a megjelenés előtt kerestem egy küldetést. Azt hiszem The Whore és a The Priest volt a küldetések neve, itt egybe lett vonva The Saint and the Sinner néven. A régi küldetést néztem YT-on, amikor azt hittem, hogy a feltöltő rábeszél a videóra, de nem, az a pap szinkronja volt. Jók a szinkronok, csak a minősége volt meglepően rossz.

    "The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

  • Caboose

    tag

    válasz FoxiestFox #84 üzenetére

    "Ennek ellenére én is megveszem majd, mert mégiscsak Mafia..."

    Ha jól értelmezem, akkor úgy fikázod pl. az autók fizikáját, hogy nem is játszottál a játékkal?

    Szerintem a vezetés és az autók pont, az egyik rész amit nagyon eltaláltak. Nekem egy az egyben átjött az eredeti játék stílusa a vezetésben.

    Egyébként szerintem objektíven nézve remek játék lett. Inkább azzal van a baj, hogy sokan mást vártak így nyilván csalódtak. Illetve ott van a nosztalgia faktor, ami miatt egyszerűen nem képesen túltenni magukat, ha valamin változtattak a készítők.

    Nekem pár apróságot kivéve nagyon átjött, pedig imádom az eredetit, több tucatszor végigvittem, kívülről fújom a mai napig. A remake leegyszerűsítve ugyan az a sztori modernebb eszközökkel elmesélve kissé más köntösben. Nekem például tetszett, hogy kicsit játszottak a karakterekkel, sok esetben jóval érdekesebbek lettek tőle.

    Persze sok apróság nekem is hiányzott. Például a zene, valahogy nem hozta az eredetit, illetve pár kihagyott mellékküldetés (Bertone ugye), illetve pár részlet nem egy az egyben koppintása az eredetinek. De összességében nekem pozitív volt. Hozzáteszem ez a Classic nehézségen értendő!

    Egy biztos, aki egy az egyben az eredetit várja csak szebb grafikával az csalódni fog! Viszont objektíve nézve sehogy sem nevezhető rossz játéknak. Maximum túl rövidnek. (mondjuk nekem vagy 15 órám van már benne, plusz a Freerideban sok rejtett küldetés van, amit még meg sem találtam)

Új hozzászólás Aktív témák