Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi63

    senior tag

    Néhány infó,és az első benyomások.

    Nem rossz kis gép ez.Bekapcsolás után már frissített is,fent van a kit-kat.Gyors,hamar feláll a rendszer,a böngészéssel sem tököl.A TC plugin után minden külső eszközt felismert amit próbáltam,akár az 1TB-os WD külső vincsit,akár a 64Gb-os USB3-as pendrive-ot.Bár a külső eszközöknél azért csinál furcsa dolgokat,például nem találta meg a film melletti feliratot,vagy lejátszás közben elment a hang.Ha az SD-re másoltam ugyanazt,ott viszont pöpecül vitte.Hajlok rá,hogy ez nem a gép hibája,hanem a plugin miatt lehet.Jól viszi a videókat,de néhány komolyabb 1080p azért megizzasztja(MX Player).A képminőség viszont tényleg gyönyörű.A youtube-on EZT a full HD 1080p videót egy röccenés nélkül lejátszotta.A fény is alapból olyan erős,hogy nekem az 50-60% simán elég.A kit-kat után a hang is erősebb lett.A wi-fi is rendben van,a két betonfal mögül is azonnal megtalálta a jelet,és egy pillanat alatt felcsatlakozott.Ráadásul több jelet talált mint a telefonom,ami nem kis dolog.

    Azt viszont nem értem,miért nem tud normálisan normálisan a PC-hez csatlakozni.Ha rádugom USB-vel,rögtön felismeri a win7,hogy külső médiaeszköz lett csatlakoztatva.De nem jelenik meg külön meghajtóként.Megtalálom mint hordozható médialejátszó,de nem tudom például a fájlokat lejátszaniHa rákattintok pl.egy .mp4 fájlra,nem kezdi el lejátszani a PC,hanem nekiáll másolni valami eldugott helyre.Ezt lenne jó kitalálni,hogy mi a fenét művel,mert ez így nagyon nem OK.Vagy én vagyok láma,de de még olyan külső eszközzel nem találkoztam,ami nem jelenik a meg Total Commander-ben,és nem tudok fájlokat oda-vissza másolni,törölni,vagy áthelyezni.

    Összességében elégedett vagyok,főleg ha az árát nézem.Talán egy jó kis root még dobna rajta,de amire nekem kell,arra így is megfelel.A fantasztikus képminőség,és az egészen gyors böngészés pedig jobb,mint amire számítottam.Azért ez mégsem egy 80-100 ezres tablet,de még azoknak is vannak hibái.Személy szerint nekem még a nagyon rövid töltőkábel nem tetszik,mert ha bedugom a fali konnektorba vagy a PC-be,nem ér el az asztalig.De úgyis éjjel fogom tölteni,úgyhogy ez annyira nem számít.Reggelre feltöltöm,és holnap megnézem mit bír az akku.

Új hozzászólás Aktív témák