Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Biggeszkij

    aktív tag

    válasz mazsi #842 üzenetére

    Köszönöm a javaslatot, de...

    Az a szitu, hogy - ha visszaolvasol - én vagyok a TB egyik legnagyobb propagálója évek óta. ;] Természetesen meg van vásárolva a Pro verzió, az új appok, valamint az appok új verziói, adataikkal együtt minden éjjel automatizáltan mentésre kerülnek és egyúttal szinkronizálásra a Google Drive-ra. Csak azt írtam, ha a fórumtársnak nem sikerül a visszaállítás, akkor szerintem annak a főverzió ugrás lehet az oka. Persze ez nem biztos.

    Szintén évek óta - ennél jóval gyengébb képességű eszközökön is - száz feletti mennyiségű app csücsül (illetve amikor kell, akkor fut) a mobilomon. Meggyőződésem, hogy ezek az eszközök éppen erre valók. Nem akarok senkit megbántani - mindenki úgy, és arra használja a mobilját amire akarja -, de ha valaki 10 perc alatt vissza tudja építeni a rendszerét, akkor az nem igazán használja ki a vasban rejlő lehetőségeket. A 90%-uk úgyis csak akkor és addig fut, amíg használom. Amelyik szemtelenkedne a háttérben, azt kordában tartom Greenify-vel, vagy fagyasztom a TB-vel. Amit csak lehet automatizálok Tasker-rel. A telefon szélvész gyors, nem lassítja le a sok telepített progi. És az akksi is köszöni jól van, simán elbír 2 napot átlagos használattal.

    Szerintem a 64GB háttértár nem 30 filmnek, meg 800 mp3-nak kell, bár akár még az is elfér. :DDD

    Szóval használjátok bátran, azért van! Persze tiszta forrásból. Tapasztalatból mondom, semmi gondot nem okoz.

    "Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

Új hozzászólás Aktív témák