Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feri1014

    senior tag

    válasz Gentlelelele #58880 üzenetére

    Viszont őket nem support role-ra készítették. Csak úgy alakult a meta, hogy oda kerültek. Jelenleg hatékonyabb, ha ketten tolják a dmg-et egy kis cc mellett, mintha egy support életben tartja az adc-t, vagy éppen akit visznek mellé és még cc is van.

    [ Szerkesztve ]

  • minek?:S

    őstag

    válasz Gentlelelele #58880 üzenetére

    És itt jutottunk el arra a szintre, hogy unfair egy fullap Brand "support", egy fullap Lux "support", fullap Veigar "support" vagy "support" ignite-tal(igen direkt tettem macskaköröm be, mert pofátlanság). Persze, liberális világban élünk, mindenkinek joga van azt csinálni amit szeret. Ettől függetlenül az ADC itt veszti el méltó szerepét, mert a mage-ek, assassinok megcsinálják a dolgát és neki csak dodgeolnia kell, dmget tolni nem. Ráadásul az ilyen "supportok" mellett nagy esetben nem tudnak érvényesülni az ADC-k, mert a "support" viszi el a killeket.. olyan kb, mint amikor a jg tol egy ganket és "belopja" mind a két killt, ahelyett, hogy a carrynek adná.

    Másrészt azt tapasztaltam a szintemen (#58883) PuMbA és (#58882) feri1014, hogy ahol nincs normális support vagy tank a csapatban, az a csapat nagyobb eséllyel lose-ol. Én mindig megkérem a supportomat, hogy Jannát, Lulut, Namit stb hozzon, mert shieldel, healel, stunol.. ugye attack speedet ad, movement speedet ad, attack dmg-et növel stb.. csak megfelelő rune kell és karakter ismeret. Szóval aki úgy gondolja, hogy egy mage "support" többet ér egy értelmes supportnál, az már meg ne haragudjon, de hülye. A meccsek 80%-ban tudjuk nyerni a lanet. Persze ehhez sokszor kell a gank és a már említett nem belopós jg. És a meccsek nagy részét tudjuk is nyerni emiatt, mert sokszor sikerül ráverni az enemy adc-re 20. perc körülre egy olyan 30-40 farm előnyt+pár killt. Szerintem Silverben a 20. perc körüli min 140 farm nem rossz, de jobb meccseken 160-180 is. Sokszor találkozok olyannal, hogy nálunk nálam van mondjuk 3 kill, supportomnál 1, enemynél adcnél van 1 kill és a "support"nál 3. Ilyenkor ugye hiába öl meg engem earlyben akár 3x, ha mid 20-25. percre már infinityvel rohangálok és építem a Mortal Remindert. Onnantól kezdve a tank is alig pár hit.

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák