Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olloczky

    senior tag

    válasz Carlytoo #55985 üzenetére

    Ez! Silverben annyira leszarják a split pusht hogy nem igaz.. amikor 1-2 meccsen mégis meg tudjuk csinálni, akkor meg is lepődök, hogy jé tudnak ilyet is :D Meg az idióta baron calloktól vagyok ki mindig. Két lehetőség van:

    1. jó teamfight után pusholunk, beütünk 1-2 tornyot meg esetleg inhibitort. Addgira feléled az egész enemy team és az idióta teamem EKKOR akar menni baronozni.. amikor már az egész enemy team él..

    2. mindig oda akarnak menni fightolni a baronhoz, amikor az enemy szedi, de az esetek 95%ban csak jó nagy f.szolás a vége..

    Hogy miért vagyok mégis silverbe? Szerintem nincs olyan szintű mechanikai skillem, hogy goldba kerüljek.. de rajta vagyok!

    Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

  • kenwood

    veterán

    válasz Carlytoo #55985 üzenetére

    " Ha nem tudják 4v5-ben védeni a tornyot, akkor 5v5-ben sem fogjátok tudni. "
    Hany meccsem ment el ezen a tevhiten :D
    Persze ok,letezik a splitpush,lehet vele nyerni is,de szamtalanszor lattam,hogy :
    - 5v5 ben nyerjuk,4v5ben bukjuk a teamfightot,megis tolja tovabb eredmeny nelkul a splitet
    - olyan karakterrel splitpushol(na) akinek nincs waveclearje,es escape skillje
    - vision nelkul splittel
    - 10% hps enemy egyedul uti az inhibitort,de o varja a kovetkezo wavet, hogy nekiugorhasson a t2 turretnek.

    Szerintem csacsinak is ez az egiyk legnagyobb hibaja.
    Szamtalan lcs meccse ment el azon,hogy probalt splitelni,de nem mukodott.
    gangplankkel rendszeresen az a strategia, hogy farmol,es tfnel eltolja az ultit,majd farmol tovabb.
    szinte soha nem jon be neki.
    persze sokat le is hozott splittel,de elegge ketelu a fegyver.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

  • hugi0

    őstag

    válasz Carlytoo #55985 üzenetére

    "Azt is csinálahtjátok, hogy assasinnal játszotok. Le kell vadászni az elkószáló lelkeket és máris ott a létszámfölény."

    Itt te is el vagy tevedve - hiaba szednek ki 1 embert, attol meg nem lesz csapatmunka.

    Ez a jatek azert nehez mert 5 kulonbozo ember 5 kulonbozo modon gondolja a jatekot.
    Ha figyelemmel koveted a RITO bajnoksagait ott is sokszor lathato, hogy a mar osszeszokott jatekosok is elengednek egy-egy gyilkossagot, mert ugy gondoljak a tarsuknak adjak. Vagy eppen amikor overkill van, mert 3v1 es szituacioban mindenki mindent kinyom az egy ellenfelre.
    Mindenki tevedhet meg ok is, csakhogy ok joval kevesebbet. Es pont ez a kevesebb a tobb, amitol ok a profik.
    Ez valojaban nem is neked szolt, hisz te ezt nagyon jol tudod.

    Pont kezd a MSI.
    Jo szorakozast mindenkinek es GL. :-)

    [ Szerkesztve ]

    "Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

Új hozzászólás Aktív témák