Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • jlaci63

    tag

    válasz dh66e #1674 üzenetére

    Philips, Sharp TV vásárlás elcseszés. ;)
    Ez tetszik.
    Mintha egy kis cinizmus lenne lenne benne a Samu pártiakkal szemben.
    Felesleges :)

    Van egy samu topik is, szerintem az sem arról szól, hogy a samu milyen egy űberbrutál jó TV, mint ahogy ez a topic sem. Hanem arról hogy az ára miatt egyre népszerűbb és szinte a legtöbbet vásárol Samu készülékekről tapsztalatot cseréljünk. Hogyan tudjuk pl. beállításmódosításokkal (LG-nél hátlap csavarlazításokkal. :) ) , és egyéb apróbb trükkökkel kihozni a legtöbbet.
    MInt ahogy elenyésző azon beírások száma, amelyek a samu vásárlását kifejetten erőltetnék.

    Én pl. többször is beírtam, hogy sajnos nem tudom megfizetni a Philipset, be kell érnem Samu-val. A technológia nem kiforottságára hivatkozva dontöttem úgy, hogy nem feccelek nagy lét most Tv vásárlásba, és örülök, hogy más is észrevette ezt, csak "technológiai hiányosságként" említi. Szerintem egyről beszélünk.
    De ha valaki 142 ezér-ért lg ld450-t akar venni, tegye azt, azért az árért az egy megfelelő készülék. Ha csak annyit tud LCD-re most áldozni, Felesleges rábeszélni, hogy dupla annyiért már majdnem Philips 7695-t kap, ami nekem a kedvencem.
    De árban én sem tudok (nem is akarok, lásd fentebb) 200 ezer fölé menni.

    Lacee1986, én a 40"-100Hz vs. 46"-50Hz tekintetében a 100 Hz mellett döntöttem. Egyszerűen azért, mert nekem a Hz fontosabb szempont, mint a col.

Aktív témák