Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz #41635072 #10148 üzenetére

    Ertem..... Reszemrol befejeztem :) nem igazan latom ertelmet olyan embert meggyozni vagy fel percet a dezinformaltsaga kijavitasara pazarolni, aki szerint ez a "nyitott szemmel valo velemenyalkotas" :R

    [ Szerkesztve ]

  • _adaml21_

    őstag

    válasz #41635072 #10148 üzenetére

    Több, mint fél éve lakom pont a Dandár utcában, a Silverside aparmanházban albérletben, ez közvetlenül a Dandár fürdő mellett van. Röviden annyit fűznék hozzá, hogy ez a fél év meggyőzött engem, hogy ebben a részben kell lakást vennem, és egyébként nagy valószínűséggel pont a Ha11er-ben lesz ez.
    Amit a másik kollega is leírt, gyakorlatilag rogyásig van a környék arab/német/svéd orvostanhallgatókkal, akik iszonyú pénzekért vesznek/bérelnek lakásokat a környéken. Az én házamban 3 hét alatt kelt el egy 48nm-es lakás 36milláért. A Dandár parkban 850-900ezer forintos nm árak vannak. Az épülő projektek mindegyikében az összes lakás elkelt, az átadás előtt minimum fél évvel, és most olyan irreális áron is elkelnek lakások néha, hogy az arcomról lepirul a bőr tőle.
    Dakoták meg persze, vannak, de előtte fél évig az Allee közvetlen közelségében laktam, és ott sem találkoztam kevesebbel, sajnos. Ami gázosabb, a már említett Gát utca ill. Drégely utca, bár utóbbit éppen most boostolják meg a 2 újépítésű lakás mellé 2 újabb projekttel, amit mostanában adnak át.

    Összegezve: 10 percre lesz orvosi, NKE, 3 villamosmegállóra Corvinus, BME. Ott a Haller Gardens irodaház, soroksári irodák, illetve a Nokia székház is közel. Az egyetemek nem fognak elköltözni, az irodaházak se egyhamar, a Dakotákat egyre jobban kiüldözik a környékről, közel a 3-as metro, 2es villamos, nagykörút, nekem ez elég érv.

Új hozzászólás Aktív témák