Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz mexel #4881 üzenetére

    Jaaaaa.... bocs, igen, félreértettelek. Erre viszont nem tudok válaszolni, egyáltalán nincsenek tapasztalataim ebben a témakörben, érdemes egy kicsit jobban utánaolvasni esetleg freaktab-on, ha érdekel a téma, biztos lehet találni beszámolókat tapasztalatokról. Igen, a támogatás az nyilván érv mellette, egy alaphelyzetben androidos kínai boxnál ugyebár nincs támogatott oe, azt (ha mondhatom ilyen ronda szóval) úgy kókányolják rá, de ez még önmagában nem jelenti azt, hogy az nem jól használható, hogy lenne bármi nyűgje is, hisz a custom rom-ok is tudnak egész jól sikerülni. Pár évvel ezelőtt kimondottan jó időtöltésnek tartottam ezeket a... ha mondhatom úgy "félkész" dolgokat, ismerkedésre tök jó volt, most úgy vagyok vele, hogy amit akkor megismertem, azt akarom, de normális formában, készterméket szeretnék vásárolni, igaz baromira hiány van ebből. Amúgy várható ebben az évben, hogy hardverben korszerűbb boxok is piacra kerülnek a Wetektől, de nem hinném, hogy lázba hozna, mert nincs rá szükségem. A stabilitásról és gyorsaságról annyit tudok mondani, hogy Wetek-en minden röccenés mentes, szóval én nem tapasztaltam fagyást, elmélázást, ilyesmit és kellően gyorsnak érzem, a főmenüben való navigálásra lehetett volna panaszkodni 1-2 skinnél, ha nagyon szőrszál hasogatóan állunk hozzá, de ez a 6.0.3 óta orvosolva van.

  • tthom

    senior tag

    válasz mexel #4881 üzenetére

    Annyiból, hogy hivatalos supportal van rá az Openelec, tehát frissítik egy darabig. Valamint van benne akár integrált műhold tuner, kettő, ami elég drágás, ha külön akarod megvenni másik boxhoz USB verzióban. Természetesen a DVB-T az nem egy extra drága.. Bár ha azt nézed, hogy ez MXQ S85, amire van önszorgalomból gyártott Openelec, 12e + 2x2e a dvbt vevő, az már 16e, szóval ahhoz képest egy hivatalosan támogatott doboz 20ért se vészes.. De igazából a műholdtuneres, ami megéri, ha valakinek pont az kell..

Új hozzászólás Aktív témák