Hirdetés

Aktív témák

  • Arhel

    senior tag

    válasz I_Am #218 üzenetére

    hát akkor elmondom...

    Még régebben volt egy 9700non-pro-m. Gondoltam, hogy lecserélem és hát megláttam, hogy kisgabo eladja ill. cseréli 9800non-pro-ját 9700-asra! Több se kellett írtam neki stb. Erre jött ilyenekkel, hogy minden rendeben van a karival? papírok? doboz sérült? kábelek? meddig garis? nem moddolt? tudsz képet adni róla? fotozd le Aida alatt hogy miylen magja van a karinak! ... stb. Mindezt azután, hogy én megnyugtattam, hogy tökéletes állapotban van a kari! +Alvin_ti4200 barátom is mellém állt, és Ő is mondta, hogy megbízható vagyok ( ellenben tudja hogy hol lakom :D ). Lefixáltunk mindent, közben 2 őszhajszálat eresztettem, kari + 6k! Aztán hívott hogy Ő most inkább mégsem adja el, mert a kollégája lebeszélte róla... LOL... ,de én leszek az első akinek szólni fog, ha újra eladja a karit! Mondtam OKÉ! 2 hét múlva megdöbbenve tapasztaltam, hogy 2 topicban is árulja a karit, és bobsurf csapott le rá >> akivel szintén ugyanazt játszotta mint velem! De bobsurf nagy balteros és összehozta, hogy Ő kp.-ért megveszi és elcseréli velem 1 az 1-be, az ekkor már Full Zalman hűtéssel kiegészült Radeon 9700-am! Egyszóval egy kis kétszínű, akadékoskodó ......!?*/;#÷:((( Nem szeretem! bobsurf-nek ezer thx, mert azóta is a kari boldog tulajdonosa vagyok :C

Aktív témák