Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Azie

    őstag

    válasz slick-adam #9172 üzenetére

    még régebben olvastam a cikket. mindketten tudjuk, hogy a Fahrenheit amit szagolni tud, az nem az, amit a cikkben írnak. :) Szóval az sem az ő kategóriája jó eséllyel. :)

    hogy miért? mert azt írta, hogy nem hobbinak szeretné, csak érdekli. Klassz, hogy nicse parfümöket szagoljon, mert az a szint, csak jelenleg az országban jó ha 5 helyen tud ilyet szagolni.

    Dzseremit igen felejtsük el, de ha nem sík hülye valaki, akkor levágja, hogy dzseremi csak egy pojáca.

    "egy kezdönek szerintem a legnagyobb genre-kat kell megismerni, hires-neves parfümöket szaglaszva. aztan azokbol kiindulva tovabb menni. na az altalam linkelt cikk pont erröl szol."

    szerinted amit írtam, az miben különbözik ettől?

    Ha nem érdekli és nem akar rákölteni, csak rá szeretne jönni mit szeret, akkor nem fog decantokat rendelgetni külföldről.

    TLDR:

    be kell menni douglasbe (itt néha kinéznek, ha kérdezel 2-t amire nem tudnak válaszolni, akkor legközelebb nem piszkálnak), müllerbe (itt nem is néznek ki, bátran lehet fújkálni), marrioanud (gyökerek, rámásznak a nyakadra), neroli és madison (lást marrionaud), és fújkálni, amíg nem találsz 2-t, ami tetszik, ezekből 3-3 fújás kézre, megnézni meddig tart és később is tetszik e.
    Ezt ismételni kb 20-30-szor, utána pedig azokat szagolni amik tetszettek és szelektálni.

    Lehet olvasgatni, meg videózni, hogy tudd milyen összetevőket szagolsz nagyjából, de azt,. hogy mi tetszik csak gyakorlattal tudod meg

    Ja és nicse, ha megvan mi tetszik a parfümériából, akkor az alapján lehet menni a következő szintre.

    [ Szerkesztve ]

    "Believe in the ideal, not the idol." - Serra

Új hozzászólás Aktív témák