Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macikos

    addikt

    válasz Z()L3 #548 üzenetére

    "Tudnátok ajánlani valami "olcsóbb" parfümöt ? (olcsóbb=10ezer alatt - 5 ezer körül)"

    Nem tudom, hogy eddig milyen parfümökkel voltak tapasztalataid, de nagyon el vagy tévedve. Attól, mert 20ezer forint egy parfüm, attól még semmivel sem jobb, mint a 10 ezer forintosak :)
    A másik meg hogy 10 ezer forintért a világ legjobb parfümjeit meg lehet venni! Még fiatal vagy és valószínűleg nincsen tapasztalatod parfümökkel, de annyit mondok, hogy az ilyen fiatalok körében népszerű, meg kommersz reklám szarokkal ne is foglalkozz, hogy Nike meg Puma parfüm és még sorolhatnám. Még ha esetleg tetszik is az illata, nem lesz különleges, mert minden második ember ilyet használ. Ne az legyen, hogy veszel egy parfümöt, csak azért mert a neve menő, pl. D&G, Versace, stb. mert biztos, hogy mindenki más is ilyet használ.

    A legjobb, ha két parfümöd van. Egy mindennapokra való könnyebb illat, illetve egy alkalmakra való markánsabb, erősebb, férfiasabb.

    Én nemrég egy új szerzeménnyel lettem gazdagabb: Laura Biagiotti - Roma Uomo Nagyon kellemes, erős, markáns, fás, aromás illat. Elegáns, férfias. Ez egy nagyon komoly, nem noname parfüm, 1994-ből és 125ml 10.800Ft.

Új hozzászólás Aktív témák