Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f(x)=exp(x)

    őstag

    válasz TaliGa #4316 üzenetére

    "márpedig a két ágra nem lehetett eltérő megoldást kitalálni."

    Már miért ne lehetett volna? Alapból a lebonyolítás is más...

    Azt azért még megjegyzem, hogy a siófoki csapat (játékosok + stábtagok) érdemelték volna meg jobban a BL indulást, a teljesítményük alapján. Elvégre erről szól a sport alapvetően. Semmi köze nincs ahhoz hogy ki mire mennyit és hogy lopott meg csalt el.

    Egyébként én se sírok, nem az én 7-8 hónapos munkámat tették a kukába, csak érdekes, hogy az eddigi eredmények alapján történő lezárás esetén század ennyi elégedetlenkedő se lenne női oldalon. Akkor felmerül a kérdés, hogy miért mégis ezt a megoldást választották?

    [ Szerkesztve ]

  • Egon

    nagyúr

    válasz TaliGa #4316 üzenetére

    Félreértés ne essék: én sokkal jobban örülök annak, hogy ha a Fradi indul a BL-ben, és nem a Syofoc.
    A kérdés nem az volt, a beszélgetés nem onnan indult, hogy ki mit érdemel, hanem az: ki nyert és ki bukott ezzel a döntéssel...

    Mindenesetre a szezonban volt jó néhány meccs, ami felrúgta a papírformát, Siófok-Győr, Érd-Siófok, DVSC-Fradi vagy akár az MTK elleni döntetlenünk, de az Újvárostól a Csabáig mindenki hozott egy olyan meccset legalább, amire előzetesen egy petákot nem adtunk volna.

    Egy igaz, de ahhoz, hogy a Fradi beelőzze a Siót, a hátralevő pár fordulóban a Fradinak egy, a Siófoknak két ilyen meccset kellett volna csinálnia...

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák