Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geotigris9

    tag

    válasz Pttypang #89009 üzenetére

    Ki írta, hogy "mert nincs" ... :F Úgy is fogalmazhattam volna.: Miért vagy ilyen könnyelmű, hogy elindulsz tekerni szemüveg nélkül.

    (Történt olyan eset is, hogy haverral indultunk gy kis környékbeli tekerésre, hát haver védöszencsit nem hozott az útra /bár még talán szóvá is tettem neki indulásnál/ aztán mit ad isten indulás után 4 - 5 km után bekapott valami rovart a szemébe és csak szenvedett vele, de olyan szinten, hogy annak a tekerésnek reszeltek teljesen. Fordulhattunk vissza mert kb. szinte nem látott semmit vagy csak fél szemével ...
    Amikor megállt rovarászni a szemében én pont mellette álltam és majdnem keresztül szántott minket egy őz oldalról kb. 1 méterre ment el mellettünk, hát egy pillanatra ledermedtünk ... aztán, hogy mi-lett volna ha ...
    (Egy kisebb meredek domb volt út mellett közvetlenül és onnan a sűrűből viharzott elő, ha kicsit arrébb ront ki nem tudott volna kitérni egyszerűen.

    Konklúzió:
    Szóval dupla szopás is lehetett volna csak azért, mert nem hozott semmi szemprotektort.
    Szemüveg legyen mindig a rovarok az egy dolog, de egyéb dolgoktól is véd ...
    :N

    [ Szerkesztve ]

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Új hozzászólás Aktív témák