Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #27813376

    törölt tag

    válasz trialboj #78528 üzenetére

    Ahogy írod. Lihegtem rendesen. A ruha így összerakva nagyon jó volt, izzadtam, de nem éreztem, hogy hűtene, csak otthon láttam, hogy az alsó rétegek eléggé vizesek. Ami volt rajtam:

    -aláöltöző hosszú
    -mez hosszú
    -kabát (emlegetett Decathlonos)
    -nadrág kantáros, szivacsbetétes, bicós
    -nadrág (linkelt Lidl akció, futó - köszi aki linkelte - ez tök jó, mert olyan amin nem fúj a szél át
    -sima kínai gagyi cipő (lefagyott a lábujjam, ezt meg kell oldanom, talán kamásli, de félek, a Saint pedál -szétszaggatja pikkpakk)
    -maszk, szélálló
    -kesztyű (valami munkavédelmi, alcantara vagy velúr, pont jó volt)

    Namost volt még egy szemüveg is, ne jöjjön a cúg a pofámba, de megbukott a teknika, mert mindig párás volt amint megálltam. Mászás után inkább. Egyenesben kevésbé. A maszk kurvajó, sapka se kellett. Most megöltök, ez biztos, mert sisakot meg egyáltalán nem viselem el magamon. Krosszmotort is ezért adtam el, nem birtam sisakba menni, meghalni meg nem volt kedvem, így sipirc. Viszont az orrom nem tudtam belerakni a maszkba meg a szám se mindig, pont amiatt amit mondasz, hogy lihegtem. A mászás ahogy saccolom, olyan 500 és 1000m közt valahol, nem figyeltem. Egyenesben is megvolt a terhelés, nem volt lazaság, 28-as átlaggal toltam, ami lehet kevés a gyakorlottabbaknak, de az út elhagyott erdei aszfalt, nem a legsimább. Fok szerintem nulla felett kicsivel, nap csak az elején volt, utána bevettem magam a sűrűbe. Arrafele tomboltam, ahol medvejárás van, na mondom fasza, maszkba lófaszt se hallok, bíztam a szerencsében.

    Jó szar volt reggel felkelnem, azt álmodtam hogy valami tanyán vagyunk, nekem ismeretlen emberekkel, meg kint oroszlánokkal. Ezek persze jöttek befele és sorra zabáltak mindenkit, épp fel akartam vágni az ereimet de szerencsémre felébredtem, mert hajtott a szükség :D Ekkor eszembe is jutott, hogy amerre tervezek menni, medve is lehet, kurvafasza :DDD :O

    6030D:

    Köszi. A váltóvédőt levegyem? Régebbről van ez a szokásom, de ha azt mondjátok nincs értelme akkor leszedem. A képek itt készültek, innen indultam.

    IMIIKE1998:

    Köszi. Ami az én méretem: 182cm, átlépési 82, kerékpár mérete 20"
    Asszony azt mondja nagy ez nekem, de érzetre pont jó. Lehet ugyanugy nézek rajta ki mint Te, majd lefotóztatom valakivel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák