Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz Hasaggymeg #228786 üzenetére

    "Sokat fékezel, a NHH-ról lefele valami 40km/h átlag a KOM, így esélyed sincs."
    Csak a trekinggel, (outin a contit gp5000-et már jobban féltem :) ) és itt ki is jön a trekking hiányossága, az a nhh lejtö a Duna irányába valamiféle útburkolattal ugyan rendelkezik,de mivel kavicskás ezért egy 37-es túragumival már képtelenség stabilan tartani rajta a kerékpárt 20km/h nál gyorsabban, és ilyenkor jobban kellett nekem a fék mint amit elbírt egy belépő shimano hidraulikus, (míg a montis társak simán elzúgtak mellettem 40-el)
    Azért érdekelne hogy ez egy gravel kerékpárnál is megvan? ugye ott is kb 30as (vagy picit nagyobb) köpennyel mennek, a nem full sima aszfalt azt nem dobálja? elvileg kicsit lejjebb van a súlypont tudom de arányaiba az annyit szerintem nem számít...Nem tudom elképzelni hogy azok hogy lehetnek stabilak tempós lejtőn-kanyarokba ahol nem is sima aszfalt van.. én 50 felett outin se érzem azt a hú tudna ez 90-et is mint froome-nak érzést.. Hogy a francba nem esnek azok el?
    én 50-nél outin ilyenkor már atomra szorítom a kormányt és görcsösen nyomom magam a nyeregbe

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák