Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz Toobee #142861 üzenetére

    Nem tudom, ezzel vettem a 2 éves bringát, de a specifikáció szerint 1175 van rajta gyárilag, tehát valamennyit ment. Én 3600 km-t mentem vele, ebből 3400 km-t ment egy PC-X1 lánccal, Squirttel. Szintet nem tudok, mert használtam a másik bringát is, de olyan 40-45e m között lehet. Ebben van sok aszfalt is, meg a két full sáros verseny.
    Múlt héten felkerült a 1130-as lánc, de az alsó 3 fokozaton néha megugrik. Most visszakerül a régi lánc a hétvégi versenyre (0,75-ön van még csak, szakadni nem fog), aztán ha megjön, felmegy az új sor a lánccal. De valószínűleg szettben veszem megint a 1130-cal, így remélem jövő nyárig el leszek látva lánccal.

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Toobee #142861 üzenetére

    A legócsóbb a 1110, én olyat is koptatok :). Még sok tapasztalat nincs vele, csak hogy szürkébb, mint a 1130. (eddig 600 km körül van benn)
    Én sem mostam le a gyári kenőtrutyit, hanem ráolajoztam, majd később elfelejtettem (figyelitek, hogy valszeg én vagyok a legfeledékenyebb a topicban?) hogy ez az a lánc, és rácsepegtettem a Squirtöt is... na lett ám szürke csimbók mindenütt.... Ja, semmi extra, csak a szokásos olajsár ezerrel. Aztán letakarítottam, és most Squirttel megy, de a sor már össze lett kenve, jó lett volna azt is lepucolni rendesen. Meg őszintén szólva nekem a Squirttel kent másik bicó sem olyan makulátlanul tiszta a hajtás környékén, de lényegesen tisztább, mint az olajozós korszakban.

    (#142870) planbmokus : nem tehetek róla, nekem már a 4 bar is atom kényelmetlen, kipróbáltam az elején, de akkor mehetnék 25-ös gumial is :) . inkább araszolgatok a kis csigatempómban. Egyébként észrevenni, jobban súrlódik, de ez van.

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák