Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz Zola007 #11708 üzenetére

    Épp ezért magamat ismételve kérlek, linkelj olyan trekking típust, amiből értelmes és gyors fitness(-jellegű) gépet lehetne építeni gazdaságosan.

    Ilyen nincs, ezért nem linkel. Csak azt nem értem, hogy ezt ő miért nem képes leírni kerek perec. Ha jól emlékszem, akkor onnan indultunk ki, hogy Debreceni "jó" utakra kéne neked egy haladós gép, XC helyett. Továbbá úgy rémlik, hogy első teleszkópot sem szeretnél. Tehát, akkor a legtöbb cross kiesik. Cyclocross-nak nincs értelme, mert terepre nem mennél vele, arra ott az XC. Akkor tehát marad egy fitness gép melynek kerekei vagy gyárilag erősek, vagy majd te utólag azzá varázsolod. Egy olcsóbb küllőcserés upgrade is sokat dob a strapabíráson.

    Szívesen mondanám, hogy én egy cross gépet alakítanék át. Kidobnám belőle az első teleszkópot merev villára cserélve. 35-ös gumik még elég haladósak, küllők gyárilag igen sűrűek. Kérdés, hogy te mennyire tudnál vele haladni. Nekem speciel mindegy lenne, hogy cross v. outi van a seggem alatt, mert a kondimmal 30km/h-nál többet nem tudok menni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák