Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ro_bert17

    őstag

    válasz ro_bert17 #111950 üzenetére

    Végül is ahogy látom érdeklődés hiányában elmaradt az összefoglaló külföldi webshopos bővítése, de azért pár gondolatot írok a hivatkozott oldalról, hátha hasznos lesz valakinek a jövőben.
    Vasárnap rendeltem, mára (péntekre) kezemben a csomag a Hollandiából. Van Fapapucséknak van bizalmuk kelet európával kapcsolatosan, mert a kupac holmit bedobálták egy reklám táskába, a táskát meg bele b@szták egy tingli tangli kis dobozba. Kb. mintha a szomszéd sarokra kellett volna átsétálni vele. Szerencsére semminek sem lett baja, de egy rosebike a hajtogatós külsőt is bélelt dobozban küldi.
    Eredetileg egy ilyen szarvacskás markolatért kezdtem vásárolni, de a 12,50-es szállítást szerettem volna szét oszlatni. Így lett egy pár apró kütyüm, amelyekből valamit itthon hiába is kerestem. Pl. pici könnyű 15-ös kulcs, presta szelep fogó mütyür, láncbontó pár kopekért, első hátsó lámpák prizmákkal, 1 eurós markolat, stb.
    Konkrétan nem számoltam utána, de gyanús hogy a 12,50-es szállítással is bőven olcsóbban jöttem ki, mint itthon, főleg ha figyelembe veszem, hogy pár dolgot itthon még nem is láttam, vagy hogy egy shopban talán nem tudtam volna összekukázni ezeket.

Új hozzászólás Aktív témák