Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarKoo

    őstag

    Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy tudna valaki mutatni olyan eseteket, amiben bizonyították, hogy a fű igen is függőséget okoz??
    Oké hogy a lejárató filmekben csak olyanokat látni, hogy csávókám ül egyedül a sarokban, egy szál joint társaságában és néha néha felröhög, vagy kipotyog egy-két könnye? De láttam már olyat is, hogy a kisfiú egyedül maradt a suliban, mert az apja otthon beszívott, és nem tudott érte menni... és még sorolhatnám... Viszont ezek megrendezett ''reklám''filmek, és szerintem senki se tudna élő példával előrukkolni, hogy itt van Kis Pista és nem tud fű nélkül élni, mert rászokott.

    Az nyilván megkajálja az ilyen dolgokat aki még nem próbálta, de aki ennek ellenére kipróbálja, az rájön, hogy mégse olyan rossz, mint ahogy azt egyesek állítják. Félre ne értések, nem azt mondtam hogy tessék kipróbálni most azonnal, csak annyit, hogy ne legyenek előítéleteink egy olyan dologgal szemben, amiről nincsen saját tapasztalatunk, és ami a legfontosabb azt se kell elítélni aki nem rendszeresen, de néha napján kenderhez nyúl (nem feltétlen rossz drogos...) Ne rosszabb mint az alkohol, sőt...

Új hozzászólás Aktív témák