Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• papper20

csendes tag

mmm13-nak egy rohadt nagy FEKETE pont ezért az üzletért..
    Átvert, 62000 Forintot dobtam ki az ablakon (végén azt álltotta, hogy 30000-ért vettem), új alaplapot és billentyűzetet kellett vennem, mivel semmi nem működött rajta..

Rendőrségen, bíróságon bejelentve, bann-t kérek erre a szemétre..

A hazugságaival megélhetésem, családi hátterem tette teljesen tönkre, több mint 200.000 forinttól estem el, mivel nem tudtam végezni a munkám..

papper20 felhasználónak 9 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

• papper20

csendes tag

93 privát üzenet bizonyítja.. Annyi időm volt, hogy kiadta a taxiból, elindította, nála sem ment..
    Mivel szólt, hogy a taxis dugja be a szivargyújtóba, elindult, de a billentyű akkor sem ment.. Azt mondta, hogy biztos nem kap elég áramot.. Mondom oké akkor majd itthon..

Itthon felhívtam, mondom nem megy, erre ő, hogy postázik egy billentyűt.. hitegetett, hogy feladta,meg hogy kussoljak, várjam a postást.. 4 nap múlva mondom neki, hogy sehol semmi, megyek a rendőrségre.. erre elküdte a fényképet, hogy aznap adta fel, 6után..
    Érdekes megjött a billentyű. De egy amilo xa 1526-hoz való billentyűt küldött.. Hát teljesen ki voltam, hogy nem tudja, hogy mit adott el nekem?!

Találtam billentyűt, írtam neki, hogy 15 ezer forint, utaljon egy10-est.. utalta is, de amikor szétszedték a boltban, akkor mondták, hogy ezt dobhatom ki, mivel az alaplap több sebből vérzik..

Erre mondtam a csávónak, hogy vissza adok mindent, új billentyűt, meg azt is amit küldött, mindent.. erre elkezdett oltani, hogy én kicseréltem benne mindent, meg hogy nála működött..

Vége az lett, hogy vettem bele egy alaplapot.. Munkám egy részét elvesztettem 200k a károm, családom anyagi csődbe került,de ugye őt ez sem hatotta meg..

Undorító, szemét az ilyen..

• papper20

csendes tag

Csilla köszönök mindent, ráadásul MINDENKINEK köszönök tényleg mindent, de feljelentést mint bűnügyileg, mind polgárjogilag megtettem. Fél év, és mmm13 rács mögött, vagy épp a teljes kártérítést fogja törleszteni, ami épp 500 000-ft. Ennyit nyújtottunk be az ügyvédemmel.. a srác vagy leüli, vagy kifizeti, és erre több mint 90% esély van..

Mivel felajánlottam neki, hogy cseréljünk vissza mindent, ebbe nem ment bele, ez volt a végső húzása, de erre rá fog jönni..

Megkérdeztem, hogy megéri-e neki az, hogy ügyvédet fizessen, mivel engem nagynéném képvisel, aki ügyvéd...

Várom már a tárgyalást nagyon... de azért egy bann-t megérdemel...

• papper20

csendes tag

Támogatom a letiltást, és a személyes adatok kiadását. mmm13 nevezetű kolléga kitiltását kérném az oldalról, 62000 ft-al károsított meg, továbbá immáron 300k-nál tart a kár, mivel nem tudom végezni a munkám, rohangálok kölcsönért, hogy tudjak venni magamnak egy másik laptopot, Eléggé átvert, jár neki a bann.. Köszönöm..

1 hetet adtam neki

[ Módosította: Oczu ]

• papper20

csendes tag

Jelenteni szeretném victor29 emberkét!
    EZT a telefont vettem meg tőle.
    Előre utaltam, pénteken, megígérte, hogy postára is adja. Nem adta postára.
    Megkértem, hogy szombaton ha fel tudja adni (Mivel munkanap volt) úgy, hogy hétfőre itt legyen adja fel, ha nem akkor csak utalja vissza a pénzt és felejtsük el egymást! Nem hívott nem jelzett, nem veszi fel azóta sem a telefont, kikapcsolja stb.. Járt azóta fent hardveraprón, de semmi válasz.. Hívogatom, sms-t írok neki, semmire semmi válasz, telefonját kikapcsolta..

Bankszámla nem az övé, hanem valami rokonáé, így Őt is fel fogom jelenteni!

Mivel el kellett volna utazzak, de nem tudtam, mert ami most van nálam telefon nem az enyém, hanem kölcsönbe kaptam, így jelentősen meg is károsított, mivel üzleti útra mentem volna..

Kérlek titeket bannoljátok, várok holnapig, hátha reagál, ha nem akkor bíróságon és rendőrségen feljelentést fogok tenni mindkettejük ellen.

1 hetet kapott rá

• papper20

csendes tag

Nos akkor.. Az, hogy nem történt becsapás az majd akkor fog kiderülni, ha a telefon is megérkezik.. Ha megjön akkor visszavonom az egészet.. köszönöm!

• papper20

csendes tag

Üdv!

Victor29-től megkaptam ma a telefont. Nem gondoltam, hogy ilyen állapotban van, de nem lepődtem meg, mivel említette.. :) Aranyos volt, volt mellékelve mikulás meg csoki is, szóval alapjáraton megérte!! :)

Szeretném a feketét megváltoztatni pirosra. Köszönöm szépen!

Üdv papper20

Hozzászólok Aktív témák