Hirdetés

2019. május 24., péntek

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-01-08 20:04:39

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje + ok max 15 sorban
ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor itt már nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
ha a probléma megoldódott, írd meg az eredeti hsz-re válaszolva
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást

Összefoglaló kinyitása ▼

(#22001) koby11h válasza koby11h (#21998) üzenetére

koby11h
(kvázi-tag)

Vagy tegyünk a regisztrációhoz egy checkbox-ot, hogy "Te vagy-e a Bánáti és ha nem mered-e tagadni?", lehet olyan hülye, hogy bepipálja, és akkor azonnal tiltható :)

És kaphatna egy emailt is azonnal:

Figyelj Normi, nekem van egy olyan beutalóm ahová Te való vagy, de ne itt beszéljük meg, mert úgyis ki leszel tiltva milliószoros reg miatt, meg egyébként se zavarjuk a normális, törvénytisztelő állampolgárokat, szóval inkább írj emailt Pápának és kérj bűnbocsánatot, ha megkaptad jelentkezz újra, addig meg kussoljál kérlek!

(#22002) Kalandor válasza x360elite (#21999) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Először is 6 hónap áll rendelkezésre az aktiválás/regisztrációra egy sim kártyánál. Másodszor pedig nem a vásárlás napjától, hanem a csomagolás napjától számítódik ez az idő.
Fogd már fel végre, hogy csalásra nem hogy az a 6 hónap, hanem sokkal kevesebb is elegendő, mert nem használni akarja, csak regisztrál, pár hétig eteti róla a szerencsétleneket, aztán eldobja, kész.

Akárhány sim szart vehet, de már az első csalása után lehetetlen, hogy visszajöjjön, ha van egy számlaszám és egy név+cím hitelesítés okmány másolatokkal. Mi olyan bonyolult ezen.
Eddig a SIM-ellenőrzés feleslegességét nem értetted, ezt mostmár elegánsan átugrod, és előjössz a bankszámlával: "Mi olyan bonyolult ezen." Meg kell venni és üzemeltetni egy rendszert, ami pénzügyi tranzakciókkal ellenőrzi, hogy valós-e az illető telefonszáma, számlaszáma. Nem tudom, hogy mi ennek a jelenlegi költsége, de saccra a hét számjegybe sem fér bele.
Lépjünk túl azon, hogy nem tudjuk kifizetni és hogy bezuhanna a weblapjaink látogatottsága (ki akar regisztrálni egy fórumban telefonszámmal, emailcímmel és számlaszámmal? "Én csak meg akartam kérdezni a topikban, hogy fut-e a gépemen a Krájszisz Fortnájt"), van ilyen rendszer hazai oldalon? Van. Megvédi a felhasználókat és nincsenek ott csalások? Nem.

Az sem semmi, hogy egy jó ötlet megvitatása odáig fajul részedről, hogy "trollkodok".
A valóság nemismerete miatt nevezheted ezeket jó ötleteknek vagy más miatt de abba nem megyek bele.

[ Szerkesztve ]

Ha egy Google keresésedre az első 3 találat a gyakorikérdések.hu, akkor tudhatod, hogy nagy sz.rban vagy.

(#22003) siemenss65

siemenss65
(tag)

Aki "keres" kategóriájú hirdetést ad fel, az kapjon egy automatikus levelet tőletek, hogy ezzel és ezzel a sablonszövegű üzenettel (inzert norman aktuális csaliszövegét) hamarosan írni fog neked egy user, aki bizonyítottan csaló, ezért töröld ki olvasatlanul.

[ Szerkesztve ]

(#22004) Kalandor válasza siemenss65 (#22003) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Kapnak. És mégis előreutalnak neki. De mi vagyunk a hibásak, tiszta sor.

Ha egy Google keresésedre az első 3 találat a gyakorikérdések.hu, akkor tudhatod, hogy nagy sz.rban vagy.

(#22005) Trailblazer válasza Kalandor (#22004) üzenetére

Trailblazer
(PH! addikt)

Erről már nem a PH! staff tehet, hogy a cuccot keresők nem veszik figyelembe a figyelmeztetést, netán el sem olvassák, vagy csak nem tudatosul...

Ellentétben a manapság ragályként terjedő pongyola igénytelenséggel, a magyar nyelv szabályai szerint az ige előtt álló igekötőket egybe KELL vele írni! Valamint hiába írtok egyre többen így, attól még nem válik helyessé!

(#22006) siemenss65 válasza Kalandor (#22004) üzenetére

siemenss65
(tag)

Egyáltalán nem gondolom hogy ti lennétek a hibásak, nem ezt mondtam. Az meg elkerülhette a figyelmem, hogy már létezik ilyen auto-mail. Úgyhogy törölhető ez a két üzi, písz.

(#22007) Kalandor válasza Trailblazer (#22005) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Van olyan felhasználónk, aki előreutalt egy nagyobb összeget egy ~nyolcperces júzernek a kifejezett figyelmeztetésünk ellenére és a helyzet reális belátása helyett bennünket mószerolt be a rendőrségen.

Itt tartunk.

(#22008) KEndre válasza Kalandor (#22004) üzenetére

KEndre
(HÁZIGAZDA)

Az lesz a vége, hogy bezárjuk a Hardveraprót... Norman, te meg ne röhögj itt, mindtam már neked, hogy legalább két évet nekem fogsz köszönni. 😣
Nagyon téved aki azt hiszi, micsoda nagy üzlet ez a portál.
Aki ezt irigyli, csináljon jobbat, majd átmegyünk köpködni hozzá. Én kiszálltam. 😒

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre!

(#22009) Musaka

Musaka
(fanatikus tag)

Szerintem ezt a témát el kellene engedi.
Ez az oldal a a lehetőségekhez mérten ( anyagi ) legbiztonságosabb. Van a konkurens lapokon hirdetés jelentése opció? Van értékelési rendszer? Van felhasználó jelentés?
Persze ide is beférkőznek a csalók. Engem is károsított meg egy újonc hogy a postai utánvétet nem vette át, nem is jelentettem mert többet be se lépet (dühített). Azóta csak előre utalással üzletelek. Ha át akarnám verni küldök egy üres dobozt
Minden üzletelőnek a maga tapasztalata által felállított üzletelést javaslok. Újoncnak se előre utalás se előre postázást.
Ne várjuk hogy a modik védjék meg a pénzünk és termékünk 100 százalékosan.
Ha gond van ahogy eddig olvastam a tőlük telhetően segítenek.
De ez nem nonprofit oldal, a látogatottságból él ne akarjuk nehezebbé tenni az ujjak regisztrációját.

Huawei X3 -> Huawei G300 -> Zopo C2 -> LG 4X HD -> Jiayu G4A -> LG Optimus G -> LG G2 -> SGS5 -> OnePlusTwo -> SGS6 -> SGS7 DUOS -> Honor8-> Huawei P10 Plus -> Huawei Mate 10 Pro -> SGS10

(#22010) koxx válasza KEndre (#22008) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Ha vaterán előreutalsz és átqrnak védve vagy? Nem csinálnak az ég világon semmit. (a rendőrségnek kiadják amit kell és ennyi) Szerintem még figyelmeztető üzenet sincs mint a HA-n.
Ebayen ugyebár kötelező előreutalni, ott a paypal miatt valamilyen szinte védve van a user, de nagyon sok és komoly átverést láttam már amiből bizony nagyon rosszul jött ki a vásárló.
Ha az amerikai Pistike egy Armalite AR15-tel lelövi a szomszédot akkor a gyártó a hibás? :U

[ Szerkesztve ]

(#22011) Kalandor válasza KEndre (#22008) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Az lesz a vége, hogy bezárjuk a Hardveraprót...
Szomorú kimondani, de igen. Nekem jeni tette be a kaput, az biztos. Vért izzadunk itt és erre bennünket mószerol be a rendőröknél. Ez sok volt.

(#22012) janeszgol válasza Kalandor (#22011) üzenetére

janeszgol
(PH! nagyúr)

Jeni volt az, akiről fent írtál? (Nagyobb összeg utalás és bennetek mószerolt be.)
Amúgy tényleg be lehetne zárni. Sajnálnám, de ha megszűnne a lapcsalád, azt mégjobban sajnálnám. Inkább vesszen a HA, mint a többi.

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#22013) Trailblazer válasza Kalandor (#22007) üzenetére

Trailblazer
(PH! addikt)

No comment... :U

Ellentétben a manapság ragályként terjedő pongyola igénytelenséggel, a magyar nyelv szabályai szerint az ige előtt álló igekötőket egybe KELL vele írni! Valamint hiába írtok egyre többen így, attól még nem válik helyessé!

(#22014) jeni válasza adi mester (#22000) üzenetére

jeni
(PH! félisten)

erre gondolva miért van,hogy bármilyen tel. számot elfogadnak?

nem lenne észerűbb az a követelmény,hogy 1,5 évnél nem fiatalabb tényleges szolgáltatói előfizetői számra lehet csak regisztrálni amellett kizárólagosan folyószámla adat megadásával és valódi lakcím elérhetőséggel.
hiszen a rendszer csak telefon számot lát és nem egy feltöltős kártyát, aki bármikor bármennyit vehet akár kéz alatt! arról nem is szólva a tagok adataiknál legtöbb esetben az email lekérése sem látható,a mobil szám sem!
az előző 3-t nem lehet sűrűn váltani,váltogatni.
a hirdetéseknél meg kötelezően legyen megadva az illető telefonszáma még annál is aki bejelentkezik.
legyen az aprós hirdetéseknél 2 évnél nem régebbi tagok kizárólagos hozzáférhetősége! hiszen az esetek 99% -ban az aprós hirdetéseknél és abból adódóan vannak a problémák!
nyilván a fizetőshöz való köthetősége ami nagy valószínűséggel megölné a hirdetési topikot.

Kalandor

Talán nincs igazam,hogy 10éve folyamatosan beregisztrál és ezt eltitkoltátok adatvédelmi okokra hivatkozva?
Miért nem tettétek biztonságossá a rendszert,miért nem tetettek feljelentést ellene?
Mint írtad a privátban ha arra kerül a sor akkor lemondasz,tán lelkiismereti okokból?
Nálam az tette be a kaput te felőled,hogy sok mindent eltitkoltál és titkoljátok más tagok közt,hogy mi folyik is a falakon belül!

[ Szerkesztve ]

XFX Pro 650W & Seasonic Prime Ultra 550 W Gold eladóak.

(#22015) Kalandor válasza janeszgol (#22012) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Például itt az utolsó előtti sor.

Ja, és mostmár mindenről fotót is csinál.
Gondolom majd azt is csatolja a bemószerolás-kiegészítéshez, hisz amikor töröltem a topikból hülyeségeit, akkor bűnpártolást hajtottam végre.

(#22016) Scorp2011 válasza x360elite (#21999) üzenetére

Scorp2011
(őstag)

Nem kell SIM-eket regisztrálnia, különböző hirdetési oldalakon korlátlan számban tud bárki beaktivált SIM-eket is vásárolni bármiféle papírozás nélkül.
Az egyetlen működőképes megoldás szerintem az lenne, ha az emberek kicsit gondolkodnának. Jelenleg ugyanis néhány szép szóért cserébe önként átutalnak egy vadidegen, értékeléssel nem rendelkező, újként beregisztrált személynek egy rakás pénzt. Nem meredek ez egy kicsit?

(#22017) bobalazs

bobalazs
(PH! kedvence)

Sok régi nem használt fiók is van fiúk amit törölhetnétek, újoncok ezer napos reggel, 0 hsz.-el.
Ezeket a 0sakat lehetne törölni pár hét, 1 hó után.

(#22018) Di Natale

Di Natale
(kvázi-tag)

Basszus, olyan jó, hogy ráakadtam erre a topicra. Megyek a chipsért és végigolvasom a hozzászólásokat. :R

Nokia Lumia 720 ----> Lenovo P2

(#22019) Kalandor válasza bobalazs (#22017) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

0 hsz + egyéb feltételek esetén az törölve van régóta és folyamatosan is ahogy keletkeznek.

(#22020) B.i.L

B.i.L
(senior tag)

Szvsz,de kövezzetek nyugodtan : a regisztrációval egyetemben összekapcsolhatnánk a többieket is,így aki benne van mind röpülne....kifejtem,de leszögezem,ez 1 fikció : 1 éves reg kb,üzlet kb 3,meghívó (megbízható) aki hibázik itt jóváteheti/ amennyiben van rá lehetőség(persze)mindenki felfüggesztve,ha bebiznyosododik,hogy gebasz van : mindenki dől,kell a durva moderáció! Ezt nem lehet elengedni....
Ui.: szívesenn(ingyen) segítek,hogyy lehetne jobbá tenni.
Építő ötletekben hajrá van !
Kérdés esetén koplett válasz formájában remélem.

Horgászni mentem...B.i.L

(#22021) Gyuri27 válasza jeni (#22014) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Figyi. Ha valaki akkor én nem védem a modikat. Kalandort meg pláne nem.
Viszont az hogy normika garázdálkodhat (itt és máshol) nem a ph hibája.

Én mikor aprózok az újoncok, lelkes ujoncok hirdetését meg se nézem.
Nem mondom, hogy ez jó módszer. Viszont azt tartom, hogy aki itt aprózni akar tegyen le valamit az asztalra. Azaz töltsön itt el némi időt és fórumozzon is egy kicsit.
No de a lényeg. Ha úgy is van hogy deal pár ezernél még kockáztat az ember. De tizen vagy száz ezrek esetén azt mondom legyen személyes tali. Nem olyan nagy ez az ország.
Vagy keresek egyéb kultúrált, biztonságos megoldást.

Azaz hogy veled ez történt. A te hibád.
Erősen saját véleményem közlöm: TE VOLTÁL A HÜLYE.
Fényképezd le és ezt is add oda a rendőröknek.

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#22022) tailor74 válasza jeni (#22014) üzenetére

tailor74
(PH! addikt)

A logikád mentén haladva gondolom ha elütsz egy gyalogost az autóddal, akkor feljelented az autógyárat, mert nem szólt, hogy azzal árthatsz másoknak....
Fel kellene nőni, körültekintőnek lenni itt is a pénzügyekkel, ugyanúgy, mint az életben bárhol máshol.

(#22023) Mercutio_ válasza jeni (#22014) üzenetére

Mercutio_
(PH! félisten)

És azt hogy ellenőrzik mennyi idős az előfizetés?

Talán inkább gondolkodni kellene és nem ész nélkül utalni, mert azt hisszük megcsíptük az év üzletét...

Eladó/Cserélhető: https://tinyurl.com/y7ts88wr Streacom ST-F7C mITX HÁZ, SEIKO SRP639 búvár-, Orient és Pulsar Chronograph karórák, Panasonic 20/1.7 II és 45-150, M.Zuiko 30/3.5 macro m4/3 obik, + 1000 hasznos holmi

(#22024) seniman válasza Gyuri27 (#22021) üzenetére

seniman
(PH! kedvence)

Neked úgyse ad el senki semmit,hajadismijen? :P

Állításod többi részét alátámasztom,Normi ellen egy hatásos módszer van:

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#22025) dewil666 válasza Kalandor (#21979) üzenetére

dewil666
(őstag)

De írtam korábban hogy aki meghív mást az feleljen érte pl.: 1 évig (ncore így működött régen). Aki szélhámoskodik annak aki meghívta felelnie kell! Így nem lenne orrba-szájba eladogatás mert az eladó is szívhat.
Lehetne azért finomítani ezen de szerintem működne.

Laptop-asztali pc tisztítás, újra pasztázását vállalom! dewil666 felhasználónak 230, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#22026) Lackooo84

Lackooo84
(PH! addikt)

Az a helyzet gyerekek, hogy (már bocsánat) hülyék ellen nincs elég biztonságos védelem. Ennyi... Érdekes, engem még soha sehol, se itt, se máshol nem húztak be, vajon miért...

There's only room for one Boss... and one Snake...

(#22027) Hauptmann válasza adi mester (#22000) üzenetére

Hauptmann
(PH! addikt)

'Még ha fórumokon lincs hangulat is van, ezt a rendőrség tudja csak intézni, máskülönben már egy karóba lenne húzva az ifjú...'

Jelen esetben talán ez lenne a legcélravezetőbb módszer. Meg kell keresni, és szájba kell baszni. Ezzel jól járna a PH is, a felhasználok is, win-win.

(#22028) FoLey-v válasza jeni (#22014) üzenetére

FoLey-v
(őstag)

Friss regeseknek nem szabad előreutalni! Aki megteszi és átver az az előreutaló hibája! Én is amikor utalok,előre megnézzem az adatlapját meg az értékelést. Érdekes nálam egyszer történt meg,hogy átvertek és azóta tanultam a hibáimból,azóta óvatosan és megfontoltan vásárolok.

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • Xiaomi Redmi 5 Plus 4/64GB Black Global Version •

(#22029) maxxenergie válasza Lackooo84 (#22026) üzenetére

maxxenergie
(senior tag)

Sziasztok!

És mi a helyzet a va...ás oldali dologgal az lehet működhetne, hogy akkor válhat eladóvá regisztráció után, ha utal 1 Ft-ot bankszámláról melyet megad regisztrációja során, és így egy bankszámla számmal és utalással egy regisztráció, ha ezt bukja akkor ugyanazzal a bankszámlával+utalással már patt helyzet... nem regelhet mert már volt korábban...

Számlaszámokat nehéz kreálni + arról még utalni is... rendszeresen...

Szerintem ez ott nagyon jó.. érdekes ott nem is csinálja az átveréseket igaz nincs keresek hirdetések de árulni tudna minden kamut.. vagy én legalább is nem hallottam még róla.....

Aki meg újoncként eladó lenne egyből, vagy eladni akar és lőre utalást kér annak legyen bankszámlaszáma akinek nincs említett piactéren is csak vevő lehet...

Tehát így maximum egyszer tudná ezt megjátszani... vagy legrosszabb esetben is párszor csak ha netán több számlaszáma van...

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON : 06/30/444-2718 ► Duna Pláza(XIII.ker) / Budafoki út(XI.ker) ◄

(#22030) tahepa

tahepa
(senior tag)

Bizonyos kifejezésekre - szókapcsolatokra szűrés ( igen a privát üzenetekre is vonatkoztatva) majd a kiszürt user fokozottabb ellenőrzése?

Laikusként kérdezem...

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#22031) seniman válasza maxxenergie (#22029) üzenetére

seniman
(PH! kedvence)

Ha a vakerán is lenne ilyen topik,lehet hallanál érdekes dolgokat. :K Egyetlen megbízható dolog a paypal lenne,csak pár élelmes magyarnak már az ebayen is sikerült a refund rendszert a visszájára fordítania.

(#22032) Hauptmann válasza maxxenergie (#22029) üzenetére

Hauptmann
(PH! addikt)

Ehhez külön kellene választani a ph-s, és a hardveraprós regeket, mert mi van, ha én csak írogatni akarok, akkor minek adjam meg a számlaszámom, és utalgassak? Viszont üzemeltetői oldalról ez baromi nagy macera és pénz.

Itt tényleg az a gond, hogy az embereknek kéne gondolkodni. Nem a hardveraprón fogja senki sem megkötni az élete üzletét. Értem, hogy mindenki 150k-s CPU-t szeretne 50-ért, de az nem fog menni. És az itt levesbe ment összegek még hagyján, van aki autót vesz látatlanban külföldről milliókért előreutalva, hogy majd egyszer érkezik az autó. :D

Komolyabb üzlet kizárólag személyesen, és akkor nincs csalódás.

[ Szerkesztve ]

(#22033) Szabyka_

Szabyka_
(kvázi-tag)

Hírdetésemre válasz :
Kotar0266 tagtól
Szia. Nekem van egy, amit keresel, csak sanszos, hogy innen megint kidobnak többszörös reg. miatt, akkor nem fogok tudni neked írni. A régi fiókomon meg nem tudom a jelszót, most próbálom visszaállíttatni...

Na mindegy. Ha írsz emailen, ott gyorsan válaszolok neked, és megbeszéljük a részleteket, ha aktuális még. Ide tudsz írni: banoboyszi@gmail.com
Bye!

[ Szerkesztve ]

(#22034) Kalandor válasza tahepa (#22030) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Van.

(#22035) seniman válasza Szabyka_ (#22033) üzenetére

seniman
(PH! kedvence)

Írj neki hogy nem kidobni,hanem lassan kivégezni fogja valaki innen. :K

(#22036) maxxenergie válasza seniman (#22031) üzenetére

maxxenergie
(senior tag)

Jó tudom semmi nem jó legjobb akkor is ez lenne szerintem... vagy ha nem is pont ez valahogy bankszámlaszámhoz kötni a regisztrációt, de mivel itt utalnia is kéne ahhoz hogy éljen is megfogná a csalók nagy részét sztem... Nyilván hogy mi áll ez mögött mennyi pénz + meló lenne az más kérdés erről lövésem sincs persze....

Egy regisztráció / Egy bankszámlaszám / Egy utalás ás már adhat is el az újonc. Azzal sztem ezzel a módszerrel nem tudna napi 10X reget csinálni sem .. sőt nem is eladó lehetne csak hanem egy újonc akkor lehetne aktív /üzenni stb.../ ha ez megtörténne...

Hauptmann :

Ehhez külön kellene választani a ph-s, és a hardveraprós regeket, mert mi van, ha én csak írogatni akarok, akkor minek adjam meg a számlaszámom, és utalgassak? Viszont üzemeltetői oldalról ez baromi nagy macera és pénz.

Minek akarnál Te újoncként csak írogatni hirdetésekre ... Fórum mehet de hirdetéshez vevő/eladó ehhez kötném...

Komoly üzlet csak személyesen .. kinek mi a komoly persze érdekes engem sem vert át senki de nyilván X éve tagok vagyunk hála a rovatnak tanultunk itt sokat de újoncot aki először jár itt simán át lehet verni...
De akkor ki is lehetne venni a Hirdetés feladásnál Csomagküldést csak személyesen opció amit megad az eladó/vevő .. ilyen hirdetési oldalt még nem láttam és nem is lesz..

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON : 06/30/444-2718 ► Duna Pláza(XIII.ker) / Budafoki út(XI.ker) ◄

(#22037) jeni válasza FoLey-v (#22028) üzenetére

jeni
(PH! félisten)

nekem az a bajom az egésszel,hogy fogalmam sem volt az olyan egyénről aki sportot űz ebből és teszi nap mint nap! hiszen adatvédelmi okokra hivatkozva egyetlen tag sincs informálva,hogy az adott illető hasonló névvel és emaillal többszörösen ki lett tiltva!

tehát semmilyen a piros táblás figyelmeztetőn kívül semmilyen biztonsági elemeket,formulákat nem tartalmaz az aprós hirdető része!

sima feltöltős kártyával, fals lakcímekkel is lehet regisztrálni! banki számla kivonat sem kell ehhez.a nick neveket és a email címekről nem is szólva!

az a piros táblás üzenet az csak gyors megoldás a semmire. amolyan lerázás a felelősségről.
hiszen nem minden friss reg. tagnak Bánáti a család neve.

pl.: ha egy 3 diplomás ,3 gyerekes felnőtt,legyen akár ügyvéd,jogász vagy orvos,stb.. akkor alapból benne,bennük sem lehet megbízni?

vannak esetek amikor szinte a legjobb értékeléseket kapja az illető és mégis családi okok miatt tönkre ment és onnantól nem tud a korábbi értékeléséhez mérten, híven teljesíteni. magyarán bedőlt a vállalkozása.

lásd: Netshop.
szinte nagyon sokan magasztalták egekig és mi lett vele/velük?

a magam hibájából tanulva még annak sem utalok ezentúl előre aki 10000 pozitív értékelése van és 15 éve tag, 25000 hozzászólása van és PH-Isten a státusza.

mindenesetre a dolgot végig viszem és reménykedem majd abban a hatóság által és talán ha oda kerül a sor polgári peres úton behajtom a pénzt tőle!

XFX Pro 650W & Seasonic Prime Ultra 550 W Gold eladóak.

(#22038) Chaser válasza dewil666 (#22025) üzenetére

Chaser
(Jómunkásember)

Rossz az elmelet, en meghivlak teged, te holnap leakasztasz valakirol szazezret, mivel feleljek erte? Ha lehetosegem van ra, a veseidet leverem, meg a kicsi kezeid az anuszodba allitom, ettol meg a karosultnak nem lesz penze, en meg nyilvan nem fogom kifizetni, max kitiltanak engem is, na bummm
Itt egy megoldas van, garantaltan mukodik nalam 10+ eve, gondolkodni kell...tudom h nehez sokaknak, de kell
Lehet elore utalni, feltetele a referencia - egy-ket-harom ertekeles nem az -, sok ertekeles es sok itt eltoltott ido az, egyeb esetben felelotlenseg, ahogy az uv-s csomag atvetele is
Nem a "normikaval" van baj, pontosan ismeri az emberek mukodeset es kihasznalja, johiszemusegre es emberi butasagra alapozva
Nagyon sok mindennel nem ertek egyet ami a ph-n zajlik, de vedelem teren most mar mindent megtettek - ami.meg hathatos lehetne, ujboli engedelyezese a "fikazasnak" - magas ar, gyanus egyen, stb -, ami fizetos mivolt miatt mar nehezebb, de ezek miatt regen legtobb csalo el sem gondolkozott ezen az oldalon, es par napja sztem egy ujabb "telefon arust" likvidaltunk paran, mert eleg hanar eladta az uj telefonjait amiket csak eloreutalassal lehetett megvenni ( :
A lenyeg: gondolkozni, teljesen mindegy milyen meggyozo az emberke stilusa, sok eladasom volt itt, eleg sok emberkenek el is mondtam h ne haragudjon es ne vegye magara, de pl lakasba uzletet nem viszek, rengeteg pszichopata meg csalo szaladgal az utcakon, nem feltetlen tudom eldonteni par perc utan valakirol h kicsoda
Amikor itt vasaroltam referencia nelkuli tagtol, mikor nekem mar volt eleg, akkor kertem az aru elore kuldeset, es utolag fizettem, erdekes modon esetek 90%-aban nem volt ezzel gondja senkinek
100%-ra semmi nem ved, szemelyes atvet sem, akar az is kiderulhet h lopott a termek, ilyenre is volt itt pelda, de minimalizalni lehet a kellemetlenseg eselyet, csupan gondolkodassal

Szerk:
jeni
Miota van neted? A netes csalasok mar sok eve is voltak.mediaban, itt is, eleg egyertelmuen feltuntetik h ne utalj elore - uv sem biztonsagosabb -, ha nem a normika vert volna az jobb lenne? Mert elarulom, barki lehetett volna, csinalok mas ip-tol uj reget, 1-2 nap alatt lehalaszok itt 1m ft-ot ha akarok - akar ugyis, h torvenyt nem sertek ( : de rajtam kivul senki nem jar jol - , de nem akarok, mert en a gerincesek kozul vagyok, csak sajnos nem.mindenki, es amig talal buta felelotlen embert - nyugodtan vedd magadra es perelj be -, addig uzni is fogja a sportjat

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_

(#22039) Hauptmann válasza jeni (#22037) üzenetére

Hauptmann
(PH! addikt)

Az tény, hogy az adatvédelem beteg módon túl lett tolva az elmúlt pár évben, de erről nem a PH tehet, hanem az EU.

(#22040) dewil666 válasza Chaser (#22038) üzenetére

dewil666
(őstag)

Azért írtam, hogy finomítani kell esetleg az itt taglalt bankszámlás + telefonos reget hozzácsapni.
Te sem küldenél meghívót olyan embernek akiben nem bízól meg. Vagy küldenél? és ha gond van a meghívottaddal akiben elméletileg MEGBÍZÓL akkor kapna 1 hetet rendezni ha nem akkor ezt követően Te is kapnál egy hetet rendezni. Ha nem oldódik meg repültök + ellene feljelentés, Te meg bukod az eddigi pozitív értékeléseket+ nem tudsz ismét regelni. Így csak elgondolkoznál kinek adnál mehívot. Nem?!
De még lehetne ezt fokozni.
Tudom nagy macera és öngól meg ön szívatás!!!
Amúgy előlre utalást nagyon körül kell járni, hogy kinek, miért. Észnél kell lenni!

Az utánvét nem biztonságosabb! Az csak annyiban más hogy pl.: 100e ft-ért is vehetsz egy becsomagolt kis méretű téglát.

[ Szerkesztve ]

Laptop-asztali pc tisztítás, újra pasztázását vállalom! dewil666 felhasználónak 230, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#22041) Samus

Samus
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Egy egyszerű ötletem van. Aki HA-n keresztül egy hirdetésre üzenetet ír, az első üzenet elküldése után kapjon egy figyelmeztetést, miszerint: "Amennyiben előre fogsz utalni, lehet, hogy csőbe húznak. A Hardverapró nem fog kártéríteni. Csak akkor utalj előre, ha ezzel tisztában vagy. Így is el akarod küldeni az üzenetet?" Igen/Nem

Ennek nyoma marad, és innentől ennyi.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#22042) dewil666 válasza dewil666 (#22040) üzenetére

dewil666
(őstag)

Én amúgy szurkolok a lapcsaládnak, hogy fent maradjon és segítő szándékkal írok ide és nem kioktatás céljából!

(#22043) laci laci válasza dewil666 (#22042) üzenetére

laci laci
(PH! addikt)

Én is segítő szándékkal írtam.
Samus: igazad van

Samsung s7,s8,s9,huawei p20 pro...

(#22044) KEndre válasza Samus (#22041) üzenetére

KEndre
(HÁZIGAZDA)

Ez az igen/nem tetszik. :C

(#22045) philoxenia válasza jeni (#21951) üzenetére

philoxenia
(MODERÁTOR)

A baj az, hogy azokat a f.. a ... nem tudjuk kizárni akik nem olvassák el a figyelmeztetéseket... Te gondolom, holnap mész a vízügyhöz reklamálni, hogy a Duna magyarországi szakasza nincs végigtáblázva, hogy Mély víz! Csak úszóknak! Ja bocs a tábla még nem elég, kerítés is kéne... Bár az tudjuk úgyis alacsony... ;)

(#22046) janeszgol válasza jeni (#22037) üzenetére

janeszgol
(PH! nagyúr)

Utaltál nullásnak, most már érétkeléstől, rangtól függetlenül senkinek nem fogsz. Akkor zárható is a HA, hiszen nem sok értelme lesz így.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#22047) zsolt0638

zsolt0638
(kvázi-tag)

Mindenki döntse el mi az a pénz ami nem fáj ha eltűnik!
Ami fájna az csak személyesen!
Amit itt eladtam vagy vettem az mind személyesen történt.
Volt hogy rá....tam, de legalább láttam miért fizetek.
NE UTALJ ELŐRE!
Menj el érte, ha messze van akkor keress közelebb, vagy várj másikra. Ami mesés ár az valószínűleg átba..ás.

[ Szerkesztve ]

olyan vagyok mint a note 9-em, a csúcsot képviseljük,.... úgy ahogy

(#22048) KEndre válasza Samus (#22041) üzenetére

KEndre
(HÁZIGAZDA)

Annyiban kéne az ötletedet tovább gondolni, hogy Normanka módszerénél ő email-re hívja a gyanútlan vevőjét, nem a rendszeren belül kommunikál.

Tehát itt a vevő nem fog találkozni az igen/nemmel... sajnos.

(#22049) seniman válasza KEndre (#22048) üzenetére

seniman
(PH! kedvence)

A marketplace például automatikusan törli a hirdetésekből a személyes információkat.Itt a privátokban ezt nem lehetne megoldani?Aztán úgy hogy terel a véglény más csatornára?

(#22050) tahepa válasza seniman (#22049) üzenetére

tahepa
(senior tag)

..és bármilyen próbálkozás ennek a megkerülésére egy hét-hónap helybentopi...
+1

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.