Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sentinel80

    aktív tag

    válasz Bad Pritt #65 üzenetére

    Én amúgy úgy kategorizáltam a játékot, mint egy olyanoknak készült bunyós game, akik nem szeretik a Mortal Kombat ot. Itt nem kell rutin, az alap mozdulatok mindenkinél max a le hátra, előre háttra stb ből megvan.

    Nincsenek bonyolúlt kivégzések, a látványos ,,fő" csapás pedig könnyű, ha összegyűlt az energia hozzá és nem blockolnak.

    Egy dologra nem jöttem rá, de nincs erőm utánaolvasni, az az hogy maga a clash hogy működik, eddig mindig találomra nyomtam egy gombot és értetlenül néztem magam elé.

    Én konzolon egyenlőre nem láttam olyat, hogy bármiben a multi jó lenne. Max ha haverral játszól, aki mondjuk nem az életét a gépen éli és nem tanulta ki a trükköket. Szándékosan trükköt írok, mert a MKX ben se néha olyan vert el, aki láthatóan gyakorlott, hanem mondjuk jól spamelt és beszóürított. A legdúrvább mikor egy kis 9 éves pöcs hangját halom a hangszórón, hogy cheap shit meg stb :C aztán mikor harcoltunk látom nem a profizmusa vitte, hanem a beszórítás. A végén még beszólt too easy...mondom magamba any.*d

Új hozzászólás Aktív témák