Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Shyciii #22 üzenetére

    jó az alma marketing, de nekem akármelyik ismerősöm váltott almára, azért tette és azért elégedett, mert megbízhatóbban, bolond biztosabban működik. és én is ezért szeretem. szeretem a kütyüket ezért általában van egy droidos eszközöm is és vannak benne tök jó dolgok, de a mindennapi használatban sokkal "nyugodtabb" vagyok, ha az iphone-ra kell hagyatkozni. ha telefonnal akarok fizetni, mert nincs nálam kártya akkor tudom, hogy az AP megbízhatóan fog menni. ha a droid, akkor bennem van, hogy pont a pénztárnál kell újra belépnem a simple app-ba, vagy újra hozzáadni a kártyát, stb. ha forma 1-et nézek útközben, akkor almán fogom, levágom a sarokba és netezek tovább, droidon meg vagy levágom a sarokba és nyitok másik böngészőt, vagy már eleve le sem vágja a sarokba, ki kell lépni és vissza és akkor megy csak a pip. droidon vagy meg tudom nyitni a csatolmányt email-ben, vagy nem és akkor gmail-t kell újraindítani, hogy menjen. és millió mindennapi példa van, amit tapasztalok és amire panaszkodnak, ami ios-en nincs, vagy kevesebb. ezért szeretik az emberek. a marketing csak erősít, ha valami szar, akkor azt csak ideig-óráig tudja kompenzálni a marketing. ha valami jó, akkor azt tudja boostolni ez kétségtelen. a gyerekek meg köztudottan gonosz lelkek, abban viszont van valami, hogy a márkás cipőm ütött kopott már, meg cipőfűzőcsere is ráférne, de tart, nem szakadt el, kényelmes. táska hasonló tapasztalat. van egy kollégám, egyáltalán nem érdeklik a technikai dolgok, én a saját környezetemben nem győzködök senkit, hogy azt használja amit én, mert nem hiányzik, hogy utána engem nyaggasson hogy ezt nem lehet, ez nem jó, stb. ezért inkább lebeszélem azokról amiket használok, pl iphone. ott is azzal szoktam kezdeni, hogy csak akkor vegyél ha nem zavar hogy, és elkezdem a troll példákat hozni amiket itt olvasok (ennyi hasznuk van a hatereknek, tőled is olvastam már jókat). szóval az említett kolléga kipróbálva az én cuccaimat (mba, iphone), lecserélte a laptopot, meg a droidot is és boldogan használja őket. telefonon nem érdekli, hogy melyik ios verzió mit tud, rányom ha kijött, nem érdekli miért nincs usb-c, nem akar témákat telepíteni, nem akarja számítógép helyett használni, nem számít hogy mennyi idő alatt tölti fel, mert sokáig bírja, mert nincs beragadt app és az ios jobban optimalizált, nem akar más billentyűzetet használni, csak azt szeretné, hogy ha jött egy mail akkor nyissa meg, ha fizetni akar akkor valóban csak érinteni kelljen, ha fotózni akar akkor 0 hozzáértéssel is elfogadható képek szülessenek (mert itt is elmondható, biztos van droid amelyikben jobb kamera van és jobb képeket ki lehet belőle hozni, de az előveszem és lövök kategóriában az apple van az élen) gépe meg nem fagy, lassul egy idő után. mert bizony az átlag, nem itteni kocka réteg nem akar ilyenekkel foglalkozni, nem akarja rendben tartani az eszközeit, csak használni. És ebben jobb az alma. akit érdekelnek a kütyük, szeret velük foglalkozni, ért is hozzá, azok egy ügyesebb, okosabb eszközt alakíthatnak maguknak ki és használhatják elégedetten. A droid meg ebben jó. iphone azt tudja és úgy ahogy kiveszed a dobozból, de az mindenkinél hozza azt a szintet. droidból meg ki lehet hozni többet, jobbat, mást, de foglalkozni kell vele. az meg ebben jó. viszont az emberek nagy részének inkább az a fontos amit az alma nyújt.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák