Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz bubus66 #7161 üzenetére

    Sziia Bubus! :Y :C
    Sziasztok!
    Most itthon dekkolok, mert eltörtem a kislábujjam.
    Közben elmékedem, hogyan lehetne a Novára okostokot szerkeszteni, ami rendesen funkciónál. Lecsukáskor alszik a teló, illetve az alap információ megjelenik, fenyitáskor ébreszt. Van 3 tokom a Novához, abból egy Mirror, egy 360°, és egy ablakos.
    Az 1-es a mirror. Egy alkalmazás kell hozzá, hogy működjön, de nem ér semmit. Lehet itt bezavar az üvegfólia.
    Van másik alkalmazás, annál az a baj, hogy az rendszergazda zárolást csinál és mindig PIN-kódot kell beírni.
    2-es tok, nagyon véd, elől hátul üveg és jól is néz ki. Hátránya, hogy a.mágnesek csökkentik a vételi lehetőséget WiFi, Térerő, GPS. Használható Bp-n, de ha gyengébb helyre megyünk, akkor lehet eltűnik a hálózat. Másik hátránya, hogy nehéz tőle a teló.
    3-as, Ablakos, a jelölt helyen ugye nem védi a kijelzőt és nem okos. Ez a legfőbb hátránya. Nincs benne mágnes.
    Egyszerűen idegesítő, hogy minden toknak van baja. Nekem a meló miatt kötelező a védelem.
    A P9-re vettem egy tokot 3-éve és tökéletesen teszi a dolgát mai napig.
    Próbálgatam a mágneses részt a telefonommal, de nem működik. Ugye a P30-Lite Mirror tokjában van mágnes, lehet olyat rendelek és.megpróbálhatom átépíteni.
    Amúgy ha a 2-es tok(360°) nem csöklentené a jelvételt, nem is kellene más.
    Most pár kép és teszt.
    Szép napot Mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák