Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaDa

    senior tag

    válasz #21329600 #11482 üzenetére

    Nem akarok vitázni és nem is annak szánalom de én nem látom az összefüggést, hogy miért baj ha mér ha nincs rajtad. Ettől még ha rajtad van mérhet jól. Mivel optikai elven mér így valamit mindenképp mutatnia kell mert valószínűleg a megírt algoritmus így is dolgozik. Feltételezem, hogy egy ilyen olcsó kütyüben nem fognak mindenféle védő mechanizmust beépíteni. Akár hw akár sw részen. Hiszen senki nem akarja úgy a pulzusát mérni, hogy közben az asztalon van az eszköz így minek tettek volna bele ilyen védelmet? Ettől még nem fog tökéletesen mérni mivel az adott technológia korlátolt. De ahogy örökké visszatérő kérdés ez, annyira megoszlanak itt a vélemények. Ahogy sokan írtuk nyugalmi állapotban megfelelő felhelyezéssel nagyon is pontosan mér. Én is teszteltem már többször Omron mérővel és így alig volt eltérés. Mozgás közben valóban nem pontos de ennek nincs ahhoz köze , hogy a biciklikormányon is mér. Ha bele raktak volna egy védelmet, hogy ugyan ilyen technológiával ne mérjen asztalon, akkor lelkileg pontosabbnak hinnéd? Arra akarok kilyukadni, hogy ez nem befolyásolja a pontosságot és nem dísz rajta a szenzor.

    [ Szerkesztve ]

    "A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

Új hozzászólás Aktív témák