Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz adalbert1 #1952 üzenetére

    Eddig nem hallottam ilyen problémáról, szerintem nálad valami speciális probléma lesz. Vagy hardver vagy user error.

    Amúgy a driverek egyesével összevadászása egy oldal végiggörgetését jelenti, aholis minden kategóriában rákattintasz a legfrissebb linkre.

    A CD-n adott drivereknek azért nincs értelme, mert elég hamar elévülnek a driverek a szuper kis gyűjteményes CD már valószínűleg vásárláskor (ami a gyártás után napokkal is történhet) is elavult.

    Én személy szerint kb negyedévente leszedem a legfissebb drivereket, amiket egy külön könyvtárban tárolok a gépen, szinkronizálva egy hálózati meghajtóval, just in case. Fél óra alatt frissíthető a teljes driver adatbázis, és akkor naprakész vagy.

    A fontos driver alertekről, biztonsági frissítésekről pedig a HP hírlevélben értesít, ha regisztrálod magad.

    Ps: Egyébként én kaptam a géphez driver cd-t is, bár asis volt, de nem is használtam. Mivel nem ez volt az első HP-m, első dolgom volt megkeresni a support oldalát, és leszedni a legfrissebb drivereket hozzá.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • cereb

    csendes tag

    válasz adalbert1 #1959 üzenetére

    Szia! Ezzel a probbal én is küzdöttem! Az eszközkezelőben a Rendszerezközök között lesz egy ami mellett felkiáltójel van! Ez lesz a HD Bus, manuálisan kell feltelepítened, megtalálod a driver inf fájlját a C:\SwSetup\Misc1 mappában! Sok szerencsét, ezután már modem is lesz, és a hanggal sem bajlódik!

    Fábol vaskarika, fűből füstkarika

  • K82

    őstag

    válasz adalbert1 #1962 üzenetére

    Ha látszólag feltelepül és mégsincs hang, akkor nézdd meg az eszközkezelőben hogy a rendszereszközök között van-e kérdőjeles PCI-eszköz. Ha van, jobb egérgomb, illesztőprogram frissítése, keresse meg az XP a drivert (alapból vhova a c: egyik könyvtárába rakja a setup fájlokat), és onnantól fogva feltelepül.

    Nekem csak így működött, hiába kezdtem az UAA telepítésével, nem volt rajta hang. A kérdőjelet is csak véletlenül vettem észre - szerencsére :D

    Pixel / OnePlus Pad

Aktív témák