Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz amdk7 #7608 üzenetére

    Faterom évekig volt Erste Banknál... akkoriban még volt itt fiók. Aztán Berettyóújfaluban az is megszűnt. Rá hónapokkal valamelyik ATM benyelte az Erste kártyáját, így nem tudott elmenni az egyik Sakk versenyre. Mivel volános dolgozó volt, így ingyen utazott, de ha nem így lett volna, akkor sem lett volna semmilyen kártalanítás. Utazhatott Hajdúszoboszlóra, ott rábeszélték a hitelkártyára, ami az ő számításai szerint 30K-ba került a majdnem 1 év alatt. Pedig eleve úgy mentünk, hogy az Erste-t otthagyja. Aztán amikor mondta, hogy hitelkártyát kapott, meg milyen faxa, hogy vásárlásonként 6%-ot jóváírnak. Pedig mondtam neki, hogy hitelkártyát sohasem, az arra való, hogy az ember kidobja :D Gazdag nem foglalkozik vele, mert annak nem kell, szegénynek nem adják meg, középréteget szokták vele bombázni.

    Akkor még én is Budapest Banknál voltam. Aztán hónapok múlva faterom is oda igazolt át. Jól jártam, mert kaptam érte 5000 Ft jóváírást a Budapest Banktól, mivel én invitáltam be, aztán pár héttel később leléptem a CIB Bankhoz :D Faterom meg otthagyta végre az Erste-t :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák