Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz pepe091 #15865 üzenetére

    Szia. Üdv itt! :K

    Nem kértél egyszerűt.

    A CIB -nél még nincs telefonos NFC fizetés (tervezik, szerintem jövőre összejön nekik).

    Van viszont Webkártya, aminek 1.651 Ft az éves díja.
    Itt megtalálod a részleteket is róla.

    A CIB-nál pl. a VISA Inspire igényelhető társkártyaként a Feleségednek is akár.
    CIB Bank társkártya infó bal oldali menüben kattintva.

    A CIB -nél könnyen lehet átvezetni ingyenes megtakarítási számlára a főszámláról, amennyiben ilyen, nem hosszú távú "lekötés" is elég.

    Van azonban direkt lekötési lehetőség is, amit itt találsz meg.

    Társtulajdonos szinte egyik banknál sem megoldható már, csak kedvezményezett (teljes körű meghatalmazott) megadása, ami a CIB Banknál biztosan díjmentes.

    A Gránitnál bizonyos számla nyitásánál még engedik "talán" a társtulajdonost, illetve van NFC fizetés, ami sok esetben hibásan működik, vagy törlődik a kártya az appból, nincs viszont Webkártya, de én ezeket csak zárójelben jegyzem meg, az összefoglalóban leírtak miatt. :U

    A Rafinak, ha jól tudom még mindig nincs NFC Mobilfizetése, de Webkártyája sem.

    Szóval fentiek szerint a CIB Bank lehet nagyjából a befutó, ha tudsz kicsit várni az NFC-s fizetésre, és addig, vagy véglegesen esetleg máshogy oldod meg. :B

    (esetleg Erste Bank MAX hitelkártya, és akkor azzal fizetnél mindenhol NFC-és megoldással, mi így csináljuk, sosem fizetünk CIB VISA betéti kártyával)

    A CIB-nél az NFC várakozásért "cserébe", 2 évre díjmentes számlát kapsz (a jelenleg elvárt havi minimum 107. 065 Ft bejövő utalási feltétel megléte mellett), ha a BM ECO oldalán kezdeményezed a nyitást.
    És, ha elég a VISA Inspire "vésett" (nem dombornyomott) bankkártya, akkor az is 2 évig díjmentes, ahogy az összes 20.000 Ft alatti, és feletti Mobilappos, és Netbankos átutalás is.

    Most így ennyit tudtam hirtelen írni a felsorolt "igényekre". :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák