Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz terapeuta007 #65062 üzenetére

    Kibontottam a hibás 5db-ot, de utána, amikor az 5db-ot szedtem szét, abból 2 nem jött ki épségben, elkezdett sercegni.
    A maradék 6 sorból is lehet, hogy 1 megsérült, így 6db-ot kell leszednem még, és már csak 1db tartalékom van.
    Az a baj, hogy teljesen összetolták a sorokat és úgy hegesztették rá a lemezt, nincs közte 1mm hely sem, hogy legalább a késpenge beférne.
    Így is az a trükk vált be valamennyire, hogy egy fadarabot tettem a lemezre, és bekarcoltam, és akkor ott le tudtam törni a hibás sort.
    A sorok végéről az 1-1db-nál nem működik ez sem, mert hiába karcolom be, teljesen át kellene vágni, mert a ragasztás miatt nem tudom a másik oldalát hajlítgatni, hogy letörjön.
    A lebontott 5db feszültségei: 1,4V, 1,1V, és volt egy 0,1V-os. Lehet, hogy az az 1 nyírta ki az egész sort. Arról a pont hegesztett lemez is elég könnyen lejött.
    Marha sérülékeny, a burkolat is lejön a ragasztás miatt.

    Anyukájukat, hogy nem tudták úgy megcsinálni, mint ami a lifepo4-nél van, hogy menetes-csavaros a vége, és van hozzá távtartó-rendező műanyagból. Az egy szétszedhető, javítható megoldás,
    ez pedig egy egyszer használatos gány munka.

    A töltőről mi a véleményed:
    24V 2A Charger
    SHC-8100LB is a smart charger for electric bicycle. It is controlled by MCU and can charge all kinds of lithium or lead acid batteries. Various protections are completed. It has Germany TUV-GS、Hermes、SAA、CE 、CB、REACH and other safety certifications. This is a green energy-saving environmentally friendly product.
    Model: SHC-8100LB
    Brand: ST

    A helyi boltos szerint és az akkuforrás szerint nem jó az ólomsavashoz ez a töltő. "Li-ion-os töltővel nem lehet zselés akkut tölteni."

Új hozzászólás Aktív témák