Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz JNashville #39707 üzenetére

    igaz, mivel kevesebb a netdeckes tryhard. A ladder teteje felé persze hasonló lesz, de tízig sok a könnyű ellenfél, vagy aki egyszerűen rosszul játszik. EU-n ez max 15-6ig igaz. Arena talán picit könnyebb, nem sokkal.

    h3lios - talán gold farmer, vagy egyszerűen nincs érzéke a játékhoz, de sokat tolja. Én se egyszer találkoztam arrafelé golden heroval, és borzalmasan nyomták. Van egy magyar streamer, néha HS-t streamel, két golden hőse van (hunter és warlock), de ezeket is facehunterrel és zooval érte el, a legmagasabb rankon amin láttam 12 vagy 13, és minden második lépése misplay, valamint sokszor el kell olvasnia a lapokat, mert nem ismeri vagy nem vágja pontosan.

    anno BRM-et csinálta, facehunterrel ment asszem Garr ellen, persze elhasalt, beírtam, hogy talán nem azzal kéne menni és olvasni kéne a lapokat, erre kaptam egy permabant :DDD

    a ladder engem tegnap megint kiégetett, néha nem értem miért is éri meg napo 4-5-6 órákat játszani, ha nem, vagy alig halad az ember. Tegnap egy helyben toporogtam, pedig több félével próbálkoztam. Pár dolog: mikor pappal próbálkoztam, hunter ellen t6-ban húzok először 3 dropnál kisebb lényt, illetve a trap effekt miatt saját lényem lövöm le. Az egyetlen handlock amit tegnap láttam szintén papnál jött, esélyem se volt. De jött fatigue warrior is, az ellen sem. Secret palával csak szoptam mirror ellen mert vagy nem jött be egyáltalán dr6, vagy ő tette ki előbb, ami a mirror megnyerését jelenti szinte mindig. (játszottam NAGYON sok mirrort, tapasztalat). Vagy golden warri ellen hiába jön a dr6-dr7-tirion álom curve, félvállról elintézni. A dr6-ot dupla executal (mivel redem az hozta vissza), boomot Revenge plusz Bouncing Blade-el, Tiriont pedig Sylvanas és Shield Slammel, tehát minden tökéletes válasz nála volt.

    Amúgy meglepően sok facehunter jött, bár papot vagy més counterét nem láttam talán csak egyet, szóval volt értelme.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák