Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Stingie

    tag

    Sziasztok,

    segítséget szeretnék kérni. Ma délelőtt kissé megterheltem az A64 3000+ omat és bittorrent mellett másolgattam oda vissza a vinyók között - többek közt a Slave Seagate 40 GB-os Rack vinyómra, ami egy file 100%-os átmásoltát követően kékhalállal lefagyasztotta a gépet. Azóta, ha erről a vinyóról akarok indítani valamit, vagy másolni egy másik winchire, némi gondolkozást követően kékhalállal ismét ledögleszti a gépet :(

    Először a kábelekre gyanakodtam, de mindent ellenőriztem, teszt, boot, semmi... Látszik minden korábbi fájl és partíció, a kisebbekből tud is olvasni, de mihelyst egy nagyobbat olvastatnék vele, Kék halál. Próbáltam a winfos elemzellenőrzőjével tesztelni, de mivel az is olvasna a vinyóról, szintúgy kék halált okoz. Másolni tudok rá, de semmi többet. Szerintetek mi lehet a gond? Sosem volt még probléma vele..

    Az elképzelhető, hogy az nTune rendszer túlhúzás miatt az amugy ATA 100-as vinyót az ATA133-as rackben húzta? Eléggé forró volt... Leállítottam, de nem változott semmi...

    Nincs ötletetek?

    Cerberus. Humanity First. #gamer365 #retroid #staytuned

Aktív témák