Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Domonkos

    Ármester

    Sziasztok!

    Ugyan megfelelo topicot nem talaltam a kerdesemnek, de biztos vagyok benne, hogy tudtok majd segiteni.
    Szuksegem lenne egy DHCP, DNS, mail szerverre, ami elbir szimultan 500-1000 klienst 0-24ben. Boviteni nem fogjuk. Elony ha egyben, szamlaval es garanciaval hozza lehetne jutni, nem kellene osszelegozni.
    Egyetlen kriterium, hogy legalabb 2 ethernetcsati legyen benne. Bovitokarival/nelkule, mindegy. Formatum/meret szinten mindegy.
    Van valami bevalt darab? Max 100k-s keret van ra. Szoftvert nem szeretnenk venni, csak hardvert. Mi az ami ki fogja birni a kovetkezo apokalipszisig?
    A valaszokat elore is koszonom! :R

    Gender of electrical connectors is defined by the pins.

  • Domonkos

    Ármester

    válasz sanzi89 #3507 üzenetére

    Igazabol csak azert ilyen nyomik a parameterek, mert az epulet mostani DHCP/DNS szervere haldoklik es a vezetesre igencsak sikerult azzal raijeszteni, hogy milyen kovetkezmenyekkel jarna, ha az kiesne. Mikor kerdeztek hogy mennyire combos gep kellene ennek potlasara, nagyvonaluan raboktem, hogy egy raspberry pi is elvinne ezt a kettot. De ha lud, akkor legyen mar kover, es legyen mindjart egy mail szerverunk is (ami eddig nem volt), mert attol lesz itt josag (nem mintha akarki is hianyolna - foleg en, mert ugyis ram fogjak varrni a beuzemeleset) - viszont penz csak 100k-nyi lenne. Es mivel en nam vagyok valami eros abban, hogy elmagyarazzam, hogy mitol lesz server-grade a server-grade es miert merik ott mas mercevel a penzt, mint altalaban, igy itt kotottem ki, hatha jobb kompromisszumot tudtok mutatni. Remelem hogy ez a het nem lesz valami kemeny, alszanak ra parat es elfeljtik a sajat levelezot, de "igazan orulnenek, ha konkret gepeket tudnek javasolni"... :(
    Szoftveres oldalon viszont egesz jol allok - beszerzesbol meg nem igazan kellett kivennem a reszem.

    Gender of electrical connectors is defined by the pins.

Új hozzászólás Aktív témák