Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz kzkz #58884 üzenetére

    Ez nem egy publikus bolt volt, szóval nem tudok linkelni. :P

    De so-so legjobb áron és a leggyorsabb kiszállítással (volt, hogy kevesebb, mint 24 óra alatt megkaptam a cuccokat) itt találtam szerelvényeket (már ha mindent úgy egyben nézek, volt amikor 20-40 darab különböző cuccot vettem innen egyszerre, darabonként egy-egy tételt vizsgálva biztos van ennél olcsóbb hely is). Semmi közöm nincs a bolthoz nem azért fényezem és lehet nem is a legjobb, de nekem eddig bevált.

    (#58885) biker:
    Onnan indultunk, hogy töltsem fel hálózati vízről, ami "általában" 2 bar... Erre válaszoltam én és macilaci is, hogy lehet az akár sokkal több is. Persze el tudod zárni feltöltéskor a csapot, de azért tesztelési céllal például simán lehet többre is felnyomni sok helyen, mert megengedi a nyomás... :K

    Amúgy ma mókoltam a rendszerrel és találtam is jó pár helyen tömítetlenséget (számszerűleg 6-ot a mintegy 130 darab illesztésből, ami első ilyen munkához képest szerintem annyira nem gáz). A legrosszabb esetben ~10 óra hossza alatt lement a 4 bar a rendszerből.

    A mai ügyködésem után a 6 bar-ból 10 óra hossza alatt ment le ~0,3 bar, de most meg is találtam még azt a 2 helyet, ahol ugyan nagyon-nagyon gyéren, de habosodott a szappanos víz. Az egyiket elég volt izomból meghúzni, mert hozzáfértem, de a másikhoz ki kell engednem a nyomást a rendszerből, így abból már csak holnap lesz valami. De majd csak este, mert holnap már dolgozom is. :B

    Kötéseket egy-két elkerülhetetlen helytől eltekintve (fali korongok) csak és kizárólag hozzáférhető helyre raktam. A teljes fűtés csövezés és a vízszerelés 90%-a "U-alakban" ment bele az aljzatba és a falba, szinte minden kötés hozzáférhető lesz utólag is és alapvetően minden osztót, szűrőt, bojlert stb-t lecsaltam a pincébe. Ami sajnos csak a ház egy töredéke alatt van csak, de ez a töredék szinte 100%-ban lefedi a felette lévő "vizes" helyiségeket... ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák