Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    válasz *Ropi* #172 üzenetére

    Szombaton lessz én nem hiszek a hétköznapi pénteki lagziban az már inkább magamutogatás.

    Tortát két okból viszek mivel cukrász a szakmám így azt is magam készítem így személyes jellege is van.
    S azért is mert mint írtam itt ingyen vállalják és ezért megérdemelnek a munkájukért egy kis ajándékot.

    Amit írtál abban igazad van.
    Régen másabb volt a lagzik hangulata ma városon egy kicsit már szerintem elment rossz irányba.
    Sokszor túl sok a flanc meg egyebek dj kivetítő bolondos fotózás stb (amikor csak azért vesz valaki egy ukrán menyasszonyi ruhát hogy fotózás közben széttépje).

    Viszont két dolog van pontosabban poszt ami nélkülözhetetlen egy lagziban amiből ma profizmus kell és nem a régi értékek felé visszanyúlni.
    Az eggyik a vőfély, aki kézben tartja a lagzit aki arra figyel hogy minden gördülékenyen menjen.
    A másik a fotós videós.Ebből is a fotós a fontos mert videós azt vesz fel amit lát ott nem lehet a népet beállítani igazgatni.
    De egy jó fotósnak tudni kell hangulatot teremteni.Nyugtatni. Jó beállításoka találni ami előnyös a fotózandók számára.
    Szóval a vőfély és a fotós egy bizalmi állás ami szerintem nem pénz kérdése.
    A tudást meg kell fizetni.

    Hát igen a D.I.Y holmiknak meg van a maga előnye és hátránya.
    De mint írtam mikor megkapták tőlem a saját magam által írt és készített betétlapot a meghívóhoz mindenki nagyon örült neki.
    Pont ezért csináltam menülapot.
    Nem nehéz 3 oldalba hajtottam egy a4-es karton lapot ahol mind a három oldalt más szerepel. Fényképes dátumos lap,menülap,és egy vicces szöveg a harmadik oldalon.
    Abban is benne van az az életfelfogás ahogy mi élünk.

    Az hogy mi nem hirdetjük hogy holtodiglan szeretlek csak téged.
    Hanem mi azt valljuk addig szeretjük egymást míg tudjuk.
    Nagy szavak helyett és a kényszeres mutassuk meg hogy nálunk minden rendben van helyett mi a csöndes eggyüttélést választjuk.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák