Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrollBalint

    addikt

    válasz Agostino #15 üzenetére

    A póknak biztos.

    Én sem igazán értem ki mit szerethet egy pókba, főleg egy ilyenbe, ami így néz ki...
    Nem mondanám konkrétan, hogy félek a pókoktól, de azért van egy fajta biztos távolságtartás...

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

  • Andie

    őstag

    válasz Agostino #15 üzenetére

    De, mer utánna nem fogtam egy kib.. keszeget sem :(

    Egyébként a kedéjek (vagy ez ly?) megnyugtatása végett : azért van ott a smiley, mert csak poén volt. Úgy futottam mint a nyúl. Nemhogy eltapossam.
    Én nem vagyok egy gyáva ember, támadott meg engem 3 kutya eccerre, azt nem futottam el, de a pókkal ki lehet kergetni a világból. Ha véletlen belemegyek egy pókhálóba erdöben vagy garázsban, stb, hisztérikus hajtépés kezdödik :)
    Nemtom mire vezethetö vissza, kiváncsi lennék egy emlék-feltáró hipnózisra alkalomadtán. Azt tudom, hogy gyerekkoromban volt egy ''kellemes'' emlékem, ha belefér a topicba, megosztom veltek :
    Kb 4-5 éves lehettem, otthon loptam a napot Anyám irányitásával, mikoris eccer a hálószoba padlóján kockázva felémszaladt egy kb 3 centis pók. Jó kis húsos volt, nem az a pálcikalábú kaszás akármi, ez olyan zsurmó pók volt. Rikkantottam muternak, hogy gáz van, mire bejött, és a papucsával próbálta volna jobb belátásra birni a 8lábút. Na az jobb létre is szenderült szegény, de a hátáról millió apró pont ugrott le, és kezdett szanaszét rohanni! Gyerekek, ilyet még nem láttatok. Fogalmam sincs, hogy fért rá ennyi, és hogy kapaszkodtak, de mint az apró mákszemek, rajzottak szanaszét! Nemondjam, mire a porszivó üzemkész lett, a fele eliszkolt. Nem aludtam pár napig nyugodtan... :O

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák