Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 용 Bob

    senior tag

    Sziasztok!

    Összeraktam egy új gépet és a zajkeltőm egyelőre az alaplapi (Asrock B75 Pro3) Realtek ALC892 Audio Codec, amivel a fő gondom, hogy nagyon halk a tiszta hangerő tartománya. Nagyobb hangerőnél torz és recseg.
    8 évvel ezelőtti sima sound blaster kártyával ment egy Thompson Hed 450 füles (előző gépben) és 2x hangosabb teljesítményt tudott úgy leadni, gyakorlatilag nem lehetett maxra tekerni és tiszta maradt nagyon hangos tartományban is.
    Van-e valamilyen javaslat esetleg, hogy mi lehet a probléma?
    Illesztőprogi felment gond nélkül, HD Realtek audio manager semmi hibát nem mutat. 192/24bit minőségre van állítva jelenleg.

    Válaszokat előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

  • 용 Bob

    senior tag

    sziasztok,

    Vettem egy új Arctis 3 headset-et, viszont nem bírom beállítani, hogy a saját szoftveréből lehessen irányítani. Nem USB sajnos, csak Analóg 3.5 csatlakozója van. További probléma, hogy a hátsó alaplapi Realtek bemeneten keresztül csak a bal füles szól. Előlapiban szól mind a kettő. :F :F

    Ötletetek lehet esetleg, hogy legalább a két füles szóljon a hátsó alaplapi csatlakozóval?

    Problémámra már átnéztem a guglit, de semmi választ nem találtam.

    Köszönöm!

    MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

Új hozzászólás Aktív témák