Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz noby #491 üzenetére

    Ezt nem tudom,mert egyszer felraktam a H105-öt és azóta ott van rajta.Ha meghajlott jobb nem is látnom,mert sokkot kapok :DDD Mivel nagyon jól hűti a procit magas feszen is inkább nem birizgálom :) Szerintem jó lesz hozzá,max ne tépd agyon a felfogatást.
    Az átlaghoz képest nagyobb feszel érem el a 4.6-ot,de az átlagosnál jobban tudom hűteni.Nekem egy nagyon gyenge 3570k-m volt ami kóhó volt 4.5-ön ahhoz képest megváltás.Mondjuk 4.5 volt a minimum amit akattam,de titkon 4.6 amire vágytam.Ez pont össze is jött,de egy centivel sem megy többet.Mindezekkel együtt rég nem voltam ilyen elégedett géppel mint ezzel.Mondjuk ha 4.7-4.8 lett volna a vége akkor minden nap leinnám magam örömömben :DDD
    A milyen alaplapos öszefoglalójában van a 1151-es lapoknál egy Win7 telepítési útmutató,olvasd el,mert tud érdekes pillanatokat okozni.Én azt használok a gépen,mert megmentettem a régi rendszerem és tele vagyok félbehagyott játékkal amit ki szeretnék játszani,de ha újra húzom tuti 10-est rakok fel.Nincs mese,ez a jövő,jobb hozzászoknunk.

Új hozzászólás Aktív témák