Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Triathlete #61572 üzenetére

    De a jelenlegi javaslat, amit ismételget mindenki, önmagában nem old meg semmit az adott helyzetben. Akkor mi értelme bevezetni? Elmondhatjuk, hogy bevezettük? Nem a nehézséggel vannak problémák, azt a 2 sort 1 perc alatt bele lehet tenni a szabályzatba, hanem a "körítéssel".

    Nyilván nem lesz tökéletes rendszer, mert eleve a játék alapja nem ad erre lehetőséget, de az ha már változtatni akarunk, akkor úgy tegyük, hogy a lehetőségekhez mérten a legtöbbet lefedje. Én megvárnám még pár régebbi tag véleményét is, többek közt hegyipapáét is, hogy ő hogyan látja. Akár csinálhatunk egy szavazást is, ahogy szoktuk pl: a nevezős topikban. Kint lesz pl: egy hétig és lehet opciókat választani, pl:

    Mi legyen a PHCrewval?

    A) Maradjon minden a régiben
    B) Legyen nyilvános barátlista (vagy a jelentkezéskor nyilvános, most per pill mindegy)
    C) Totális átalakulás: új crew + új trial crew.

    A szavazás előnye az lenne, hogy azok tudnának dönteni, akik tényleg PH!sok és elvileg ez a crew nekik szólna.

    Nekem már volt bukóban pár millás eladásom, mert az adott sessionben nem figyeltek a kickre a tagok. Utána derült ki, hogy egy részük még csak nem is tudta hogyan kell kickelni, annak ellenére, hogy benne volt a szabályzatban. De ez még mindig egy játék, van ilyen, a nagyobb játékosszám mellett óhatatlanul is vannak súrlódások és végső soron ez még mindig egy játék.

    Lorell71: Kicsit korábban leírtam. Már akkor kb. 500 tagja volt a crewnak, amikor elkezdett szerveződni az aktív élet benne. A megjelenés után egyfajta gyűjtő crew volt. Ez is egy időről időre felmerülő probléma.

    Hangsúlyozom, alapvető probléma, hogy a tagok száma viszonylag gyorsan nő és nem szűrhető. Ezt részben az okozza, hogy baromi suta a crew rendszer, mert eleve a crew jogok csak RSCre vonatkoznak, a játékra nincs semmi hatása.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák