Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • INMOTEP

    őstag

    válasz Segal #63289 üzenetére

    Én mondhatni igy vagyok ,van cégem fegyvergyártol elkezdve szinte minden .Megy a termelés lassan de eladásnál mindig egyedül maradok .Maga a gyár felvan fejlesztve fullra egyébként. Most is csak 1 millám van kp ,pláne hogy leraktam a játékot jó ideje .... egyszerűen amikor felmegyek sokszor nincs se ember sem pedig türelmem pénzt gyűjteni már .Valahogy elment a kedvem ,pedig jó lenne kis pénz a játékban ,most is bejött ez a pár uj verda nagyon megvennék párat de nincs miből ...Max a régi kocsiaimat fogom eladni hogy meglegyen pár újj is .Na meg ami még nekem nagyon hiányzik a sok garázsos emeletes irodaház " (( bocs a nevét elfelejtem mindig )) Én nekem még mindig a 10 férőhelyes kis garázsaim vannak össze vissza a térképen... .Amit végkép nem értek miért nem csinálja meg a Rockstar azt hogy a pegasus-os járműveket is el lehessen adni ?? vagy a jacht -ot hajókat is ??? ami nekem eddig a legnagyobb kiadás volt egy összegben anno az a jacht .... Valaki irhatna a rockstar nak ez ügyben :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák