Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Czimby

    addikt

    Kicsit felhozom a topicot.

    Tegnap ill. egy héttel korábban jártunk a G1-ben.
    Mindkét alkalommal 3x8percet mentünk.

    Első alkalom a legjobb időim;
    49.13
    48.01
    46.72

    Tegnap;
    49.48
    48.93
    49.89(Ezt már elbohóckodtam, fék nélkül a kanyarokba befarolva mentem a köröket)

    Hatalmas volt a különbség a kartok viselkedésében az előző és a tegnapi alkalom között!
    Első alkalommal alulkormányozottak voltak, de pár kör után ez megszünt, a hátulja pedig csak akkor tört ki ha tényleg nagyon durván bánt vele az ember vagy direkt azt akarta, hogy faroljon.

    Tegnap viszont több melegítő kör után is gond volt a hátsó tapadással, állandóan kitört a gokartok hátulja, nem csak nálam, hanem a többiek is erre panaszkodtak, hogy nincs tapadás.

    Ami még feltűnt, hogy a kormány is sokkal könnyebb volt mint előzőleg,
    akkor azért a 3 menet után kicsit érezte az ember a kezében, de most semmi szó szerint.
    Ezt haverom is megerősítette, neki a múltkori 3 menet után fájtak a kezei de most szinte semmi.

    Csalódott voltam mert javítani szerettem volna az időmön, nem pedig rontani.
    Így, hogy ismerem már a pályát/íveket tudtam kb olyan időt menni mint elsőre azért nekem nagyon fura.

    Szerintetek én nem voltam formában vagy valami külső tényező lehet az oka?
    Néztem, hogy kb 4fokkal most hidegebb volt, az számíthat ennyit?

    Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

Új hozzászólás Aktív témák