Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • stro-B

    tag

    Sziasztok!
    Szeretnem felfrissiteni a vasat kicsit, mert mar oregecske szegeny :)

    Ami most van: ECS K7S5A + AMD Duron 750 + 256 DDR Ram - bár ez nem legyeg.

    Mint anno, most is a segitsegeteket szeretnem kerni, sok jo tanaccsal lattatok el a jelenlegi gep megvasarlasakor :) - ez volt a fenyezes :)

    Amire a gep kellene: webdesign (ps), html php (dw), digit foto feldolgozas, kepmanipulalas es egy kis jatek :)

    Kiszemelt alaplap + proci nincs, ha lehet, maradnek ECS es AMD parosnal.

    Varom a javaslatokat / velemenyeket.

    Koszi elore is.

    stro-B

  • stro-B

    tag

    Nos, koszonom az on es kisse off hozzaszolasokat.

    Visszaolvastam a topicnyito hozzaszolasom, es tenyleg nem volt egyertelmu, hogy mit is szeretnek venni (bar szerintem kiderul, hogy proci+alaplapra varok javaslatot).
    Na mind1.

    Szoval most 266os DDR RAM-om van, es NEM, nem erdekelnek a benchmarkok, nem akarok elvezni azon, hogy 2 ponttal tobbet tud az en gepem mint a szomszede.mint irtam, MUNKARA kellene, VGA-t nem akarok venni, van egy nvidia GF2 MX400 ami valoszinuleg egy Ati Radeon 7500-ra cserelodik atmenetileg (nem tervezem a vasarlast, haver adja mert neki nem kell :) ).

    Szoval: proci AMD, alaplap legyen <20k.

    Koszonom

    [Szerkesztve]

    stro-B

  • stro-B

    tag

    Koszonom az opciokat.

    Nagyjabol korvonalazodik a szitu.

    Mindenkeppen uj alaplap+proci+ram+huto verzio lenne, mivel a jelenlegit ocsemnek szeretnem adni.
    Szoval azert is volt ilyen kodos az elejen (is) a megfogalmazas, mert a jelenlegi konfigommal igazabol semmi gondom nincsen, csak lehetosegem lenne 'fejleszteni', igy vetodott fel a kerdes.
    Igazabol az ECS neve is azert merult fel, mert a mostanival K7S5A tokeletesen meg vagyok elegedve.
    Igy nem is gondoltam utosebb hangcuccra.
    Pci lan kartyam van, ami szinten jo meg, opciokent fogok venni wifi pci kartyat, ezert ilyen extra feature sem kell, hogy legyen az alaplapon.
    Szoval igazabol ECS kaliberu lap boven kiszolgalna, csak bevallom oszinten fogalmam sincs, hogy a mostaniak hogyan allnak, mert akkoriban, mikor vettem K7S5A elegge best buy volt (persze lesz sok ember aki ezt megcafolja - nekem bevalt).

    Akkor azt mondjatok, hogy amit vegyek figyelembe az a megnovekedett FSB es az uj RAM-ok.
    Procibol milyet javasoltok? 2500+-os AMD?

    stro-B

Aktív témák