Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BöBe.

    csendes tag

    üdv mkinek!

    Egy fujitsu 1538as(anno 240e Ft) tulajdonosa voltam az elmúlt két évben, mely ez idő alatt átesett már egy alaplapcserén(50e Ft)...dec23án este minden előzetes figyelmeztetés nélkül az "új" alaplap is megadta magát. Szerencsére pont aznap délelőtt vásároltam 2gb memóriát (7eFt), melyet szenteste a Jézuska "hozott volna".(ezt már bele sem kellett tenni, boldog karácsonyt...) Mindezt államvizsga előtt 2héttel, mikor igazán szükség lett volna rá. Fujitsuból természetesen még egéralátétet sem fogok venni soha többé, ha másra nem, arra jó volt az együtt töltött idő, hogy rájöjjek mit NEM szabad vásárolni.

    Gyors winyót, procit, n-es wifit, cache-t,és minőséget(!) akarok! Elnézve a gateway 7811fx-et TALÁN megtaláltam amit keresek. Próbáltam utánanézni a vasnak amennyire tudtam, de maradt még néhány kérdés amire szeretnék tőletek választ kapni:

    1.Melegedés
    A fuji forró volt, többek között ezt is utáltam benne. 58-62fokon járt akkor is ha nem dolgoztattam meg, csak böngésztem vagy sima divx videot néztem. Hallottam hogy a 7811fx is melegebb mint az elődei...tudna valaki számadattal szolgálni? Nyilván játék közben fűt,ami normális jelenség, de filmnézésnél jó lenne, ha nem pörögne egyfolytában a venti....

    2. Processzor feszültség,szorzó állítható vmi programmal? amdnél rightmark-ot használtam erre; intelnél van vmi hasonló? Olvastam egy tesztet, ahol ezt a procit tuningolták és felhúzva gyorsabb volt mint a 2,53 ghz-es core2duo.(valszeg akkor sem fogom tuningolni ha megoldható, egyszerűen csak érdekel, hogy vannak-e rejtett tartalékai)

    3. XP sp3-hoz megtalálok majd minden drivert? (Vistát csak akkor használnék ha nagyon muszáj...tudom,32bites xp csak 3gb memóriát lát,de ha már itt tartunk melyik program fut gyorsabban 4GB-al mint 3-mal?

    4. Behozatal.
    USAból ebayen megrendelem MO-ra,paypallel fizetem a gépet és a szállítást, de vki írt itt vámról. (eddig azt hittem, hogy az ilyenek már benne vannak a szállítási költségekben). Mi a vám kifizetésének a módja?

    5. Garancia csak az USA-ban érvényesíthető?

    6. Billentyűzettel(space,stb) egy hozzászóló nem volt megelégedve, másnak is vannak hasonló tapasztalatai? Milyen negatívumokat tudtok még említeni?

    Válaszaitokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák