Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz luciferc #559 üzenetére

    Egy elég eldugott jogszabályban van benne, egyszer régen megkerestem, de most én sem tudom hirtelen. Arról szól, hogy melyek azok a cikkek, amelyeket kötelező szakemberrel beszereltetni, pl. a gázkazán ilyen. De erős gyanúm szerint az autórádió nem ez a kategória...

    A kerékpárnál viszont még a fogyvédelem is azt mondta, kötelező a beállítás. Az már más kérdés, hogy olyan helyen élből nem veszek kerót, ahol külön pénzt kérnek az összeállításáért... A cipőt a cipőboltból régi elve itt is érvényes: kerékpárt a kerékpárüzletből, de Tecsóból ne már... Én nemrég vettem az enyémet szaküzletben, érdekes módon ott benne volt az árban a beállítás sőt plusz még egy hónap múlva vissza kellett vinni és akkor utánaállították. Jó, nem volt olcsó kerékpár, de lehet kapni ott olcsókat is. Ismerem a nagyáruházasak minőségét, alig kerülnek kevesebbe, de olyan borzalmas minőségűek, adott esetben szvsz akár életveszélyesek is, hogy nem éri meg... :U

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák